Únorový pozdrav z Eoné

Pokožka je největší orgán lidského těla a její zdraví je tak zásadní. Proto jí nabízíme to nejlepší z přírody, s láskou, harmonicky sestavené a namíchané od Eoné. I v období chřipek udržujeme pokožku ve skvělé formě díky koupelovým a sprchovým olejům a dalším prospěšným výrobkům a nyní Vám nabízíme v AKCI:

KOUPELOVÝ OLEJ IMUNA - lze používat i jako sprchový olej. Jenom účinek bylin je lepší, když si v bylinkách alespoň 15 minut pohovíte.

LESNÍ BALZÁM najdete informace na našem webu a věřím, že budete spokojeni stejně, jako mnoho našich zákazníků.

AEOLUS - směs silic, komponovaná právě pro toto období a používá se do AROMA-FLAKONŮ, na absorbery/odpařovače k volnému odpařování na pročištění vzduchu a pro lepší dýchání. Lze jej používat i v aromalampách. Například obsažená JEDLOVÁ SILICE se v aromaterapii používá na rozpouštění hlenů, při nachlazení i bronchitidě.

Na první slunečné dny je dobré mít JOJOBOVÝ OLEJ pro ochranu obličeje. Pleť ještě není sluníčku přivyklá, je na něj citlivější. JOJOBOVÝ OLEJ je ideálním prostředkem i pro miminka v kočárku. Je naprosto přírodní a má lehký ochranný faktor. Navíc je velmi ceněným pleťovým olejem. Stačí na tvářičky a nosík dát po kapičce oleje a jemně rozetřít. Současně je vhodnou ochranou i před mrazy do cca -7°C.

Skleněný obal ROLL-ON pro tvorbu vlastního parfému, např. do výše zmíněného Jojobového oleje.

MANDARINKOVÁ SILICE přinese do vašich domovů v těchto, ještě krátkých dnech, sluníčko.

RŮŽE IM-PULS – královna květin RŮŽE v jojobovém oleji BIO v roll-onu, která potěší srdíčko a je užitečná v mnoha směrech.

Děkujeme že jste s námi a že máte rádi naši práci. Díky vám víme, že to má smysl a to je velký dar!
Vaše Eoné


Archív zpráv


Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné