Pleť a pokožka
Speciality
Děti
Těhotenství, Porod, Šestinedělí, Kojení
Citlivá pleť, Alergie
Pokožka
Ochrana citlivého obličeje
BETAKAROTEN, 50ml
JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studena, 10 ml
JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studena, 30ml
JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studena, 50 ml
JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studena, 100ml
KALISTO - KRÉM S KAROTENEM, 30ml
LALIUM - MAST, 5ml
Vlasy
Masáže
Zkušenosti a doporučení
Silice
Rostlinné oleje
Obaly na kosmetiku
Dárky, sady, absorbery, vzorky
Čistění vzduchu
 
Náhled výrobkuMaloobchodní cena:

266 Kč  (10.25 €) Ks
KALISTO - KRÉM S KAROTENEM 30ml
KRÉM S KAROTENEM. Krém je určený pro letní i zimní ochranu pleti.

Podrobný popis

Je vhodný pro děti od 5 měsíců i pro dospělé.

Obsažený mandlový olej lisovaný za studena, kakaové máslo a karoten mají přirozené ochranné a uklidňující účinky pro citlivou dětskou pleť. Kalisto je určeno jak pro letní, tak pro zimní ochranu pleti. V zimě je vhodný zejména při teplotách pod -7°C. Při teplotách od -1°C do -7°C doporučujeme používat Jojobový olej lisovaný za studena (LZS). Krém je zcela přírodní bez konzervace.

Kalisto baby krém lze používat také jako jemnou přírodní ochranu před sluníčkem. Nelze jej však používat jako opalovací prostředek. Malé děti je vždy třeba chránit kloboučkem a lehkým oděvem, neponechávat je na slunku mezi 11 a 14 hodinou. Obecně pak je vhodné pravidlo - neopalujte se, je-li Váš stín kratší než výška Vaší postavy.
Za prudkého sluníčka chraňte více zatížená místa (nosík, nárty, kolínka, případně ramena, záda a paže přípravkem s ochranným faktorem 12 - 20.
Děti raději zvykejte postupně na sluníčko, začněte například pětiminutovou sluneční lázní, ne déle a ne na prudkém sluníčku.

Pokud byste rádi odzkoušeli olej z malinových semínek, u kterého se často uvádí vysoký ochranný faktor, najdete jej u nás v nabídce také.Složení výrobku
Energeticky upravená voda, Mandlový olej LZS, Olivem 1000, Vodný extrakt z kukuřice a cukrové třtiny, Mořská sůl, Karité Butyrospermum Parkii butter (shea) lisované za studena ze semen Shea - západní Afrika, Extrakt z listů olivovníku, Olej z kukuřičných klíčků BIO LZS, Extrakt z grapefruitového jádra, Vodný extrakt z květů Lonicery (Caprifolium, Japonica), Lavandula angustifolia, Kyselina mléčná, Petitgrainová silice, Kakaové máslo natural, Slunečnicový olej LZS BIO, Karoten, Mateřídoušková silice, Silice z heřmánku žlutého Chamaemelum nobile, syn. Anthemis nobilis, Xanthanová guma, 

Použití
Před pobytem venku za slunného počasí nebo v případě větších mrazů aplikujte na obličej tenkou vrstvičku krému. Lze jej použít i na ostatní odkryté části těla.
Poznámka: Přírodní krém Kalisto baby může měnit strukturu v závislosti na zrání krému a teplotách.Navazující výrobek
JOJOBOVÝ OLEJ lisovaný za studenaLALIUM - MASTJOJOBOVÝ OLEJ PŘIVÍTÁNÍ BIOKALISTO - JOJOBOVÉ MLÉKO


 
 
 
 
 
 
 


Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné