Aktuálně:Nejlepší je čerstvé!

To platí nejen pro potraviny, ale i pro kosmetiku. Eoné pro Vás nyní nakoupila čerstvý LNĚNÝ OLEJ , který má vynikající chuť a vlastnosti právě tehdy, je-li čerstvě a šetrně vylisovaný. Jak uvádí odborná literatura, lněný olej je vhodný pro suchou pokožku se sklonem k ekzémům, změkčuje ztvrdlou a hojí popraskanou kůži, působí protizánětlivě. Čerstvý lněný olej má svoji specifickou chuť, vnitřně obohacuje naše tělo nenasycenými mastnými kyselinami, které napomáhají snižovat cholesterol v krvi. Dále působí blahodárně na záněty močových cest, revmatismus, osteoporózu, arteriosklerózu a jako podpůrný prostředek pro prevenci i při onemocnění rakovinou. Dávkování pro vnitřní užití: 1-4 lžičky denně s jídlem.

V akci od 1. do 31. března:

LNĚNÝ OLEJ LISOVANÝ ZA STUDENA 100, 200, 500 ml

CITRONOVÁ a GRAPEFRUITOVÁ SILICE pro Vaše jarní probuzení!
I když počasí tomu právě příliš neodpovídá, kalendářní jaro tady bude brzy. Svezte se po vlně svěží jarní energie! Spolu s citrusovými silicemi probuďte svou kreativitu. CITRONOVÁ SILICE Vám může pomoci proti splínu, špatné náladě, apatii, je povzbuzující, dodává energii začínat novou práci. Podle odborné literatury má příznivý vliv na vysoký krevní tlak, pročišťuje a působí detoxikačně. Sáhnete-li i po GREPU, dopřejete si příjemnou citrusovou kombinaci .

Eoné Vám doporučuje namíchat si vlastní osvěžující sprchový olej. Do NEUTRÁLNÍM OLEJEM KOUPELOVÝM A SPRCHOVÉHO 100ml přidejte citronovou a grapefruitovou silici, koncentraci volte podle toho, jak Vám je příjemné, nejvíce 30 kapek na celé balení. Maximální dávkování podle věku pro domácí použití naleznete v našem katalogu pro ženy nebo na http://eone.cz/webinare.php

Při zakoupení Citronu italského 20 ml spolu s Neutrálním olej koupelovým & sprchovým o objemu 200 ml během března ušetříte 35 Kč.

Poslední výrobek, který jsme pro Vás zařadili do březnové akce je SONATA TĚLOVÝ PARFÉM parfémové mléko s velmi výraznou citrusovou vůní. Osvěží při únavě v běžném životě i za volantem. Nepoužívá se v těhotenství.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné