Často se totiž ptáte, co použít na ochranu obličejíčku malých dětí v kočárku. Sice děti nevystavujete sluníčku přímo, ale i nepřímé sluneční záření vás zneklidňuje.
---------------------------------------------------------------------------
JOJOBOVÝ OLEJ BIO je úžasný zcela přírodní BIO produkt, který lze v tomto případě ideálně použít už od těch nejmenších miminek až po pleť babiček. Asi 2 až 4 kapičky rozetřeme na obličejíček, případně na ručky a nožky nebo odkryté části těla. Jojobový olej nenahrazuje tzv. opalovací přípravky, protože není určený jako „opalovací“. Měření Sun Protection Faktoru – SPF však udává hodnotu 3-4. To znamená, že kromě ochrany pokožky proti vysoušení ji ještě jemně a přirozeně chrání vůči sluníčku a navíc prospívá kráse pokožky u těch dříve narozených.

Jojoba je stálezelený, divoce rostoucí keř, rostoucí v pouštních a vyprahlých oblastech ve více zemích světa. Rostlina vydrží až jeden rok bez závlahy, dokáže vzdorovat vysokým teplotám.

Složení jojobového oleje je přirovnáváno ke složení vorvaního oleje, ale je prý ještě lepší. Jojobový olej je nesmírně cenný pro pokožku a působí proti jejímu stárnutí. Můžete jej používat na rozpraskanou pokožku rukou, je však vhodný i pro mastnou pokožku, protože mírní nadbytečnou tvorbu mazu. V literatuře se dočteme, že se dá používat i k ošetřování zánětlivých kloubních obtíží, například artritidě, dále v případě ekzému, lupů nebo akné.

Jojobový olej BIO pro ošetření obličeje je vyráběn v 10 ml lékovce se skleněnou kapací pipetkou. V případě, že by vám nestačil, můžete jej získat i ve větších objemech.

Přejeme Vám nádherný rozkvetlý máj plný barev a vůní a příjemných dní, plný laskavých úsměvů, očí a lidí.

Za Eoné
Jana PospíšilováMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné