Milí přátelé Eoné,


s březnem k nám přichází jarní vůně, první květiny (i když na zahradě díky mírné zimě právě rozkvétají sněženky, čemeřice i krokusy), více slunce i astronomické jaro.


Do nabídky jsme na vaše četná přání nově zařadili Medvídka v 200ml balení . Možná jste si toho již na webu nebo facebooku všimli.


V AKCI pro březen 2015 naleznete:


Pleťový olej SOLLEA - úžasný, jemě vonící pleťový olej s betakarotenem, který připraví pleť na ostřejší jarní sluníčko a dodá jí opálený nádech.

BALZÁM NA RTY -chrání rty před vysycháním, při slunečném počasí je udržuje vláčné. Obsahuje také karité - bambucké máslo ze Senegalu.

LIA - voňavá intenzivní péče o vlasy, která slouží jako kondicionér, vlasová maska, pro lepší rozčesávání po jejich umytí, pro zmírnění poškození vlasů vlivem vnějšího prostředí, pobytu na sluníčku i mrazu, barvení ...

YLANG-YLANG KOUPELOVÝ OLEJ - Celkově uvolňující, afrodisiakální mycí olej pro sprchování i koupele. Velmi kvalitní rostlinné oleje obsahují přírodní vitamín E, dodávají pokožce jemnost a hebkost, mají regenerační a uklidňující účinky.

DENALI - HOLICÍ OLEJ - 100% rostlinný holící olej (nejen pro muže) s citrusovo-levandulovou vůní a s přídechem dřevité vůně santalové silice. Jeho vůně je svěží, afrodisiakální a zároveň uvolňující. Zvláčňuje pokožku a mírní podráždění. Po oholení zůstává pokožka hebká, vláčná, hydratovaná a příjemně voní. Vhodný na obličej i celé tělo.


Nechť je váš březen krásný, voňavý, zaměřený na dobré věci které se kolem nás i nám dějí a ke kterým můžeme každým dnem přispívat a tím pomoci udělat i z těžkého dne den přijatelný, příjemný nebo krásný.....


Vaše krásná voňavá EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné