Milí přátelé Eoné,
Darem ke každé říjnové objednávce  nad 1000,- Kč získáte vzorek mycího oleje FEMME BALANCE s květinově kořeněnou vůní pro dobrou psychickou pohodu. Využijte jej ke sprchování i koupeli, těhulky s výhodou, ale pouze kolem termínu porodu!

Podzim začal krásným počasím, tak akorát na pouštění draků s dětmi, a relaxační práce na zahradě - máme-li zahradu. Vítr krásně čistí vzduch, ale také vysušuje naši pleť a tak jsme se rozhodli do Akce dát pleťové krémy Eoné: KRÉM NA DOBRÉ RÁNO a ROSA FEMINNE CREME.

Každý z krémů je jedinečnou kompozicí vysoce kvalitních surovin.

KRÉM NA DOBRÉ RÁNO byl vytvořen pro těhulky aby se lépe vyrovnaly s tzv. ranními nevolnostmi. Určen je všem, kdo preferují lehké svěží, ne moc sladké vůně. Jedna naše zákaznice nám psala, že jej používá pro zesvětlení tmavších skvrn na obličeji.

Vůně ROSA FEMINNE CREME je sladší, lehká, pro všechny kdo hledají silně ženskou vůni. Obsahuje certifikovanou růži bulharskou.
Oba krémy využijete k péči o pleť   kdykoliv během dne. Jako pleťovou masku jej naneste ve větší míře na obličej, který jste předtím vyčistili např. Čistícím olejem 3v1. Nechte, aby si vaše pokožka vzala sama kolik potřebuje a pakliže něco na pleti ještě zůstane, setřete nebo omyjte.

Krémy také obsahují mořskou sůl. Před několika lety jsem v zimě uklízela na novostavbě a hřbety rukou mi popraskaly do krve. V hojné míře jsem je několikrát natřela krémem ROSA FEMINNE, a jeho kompozice včetně soli zapříčinila urychlené vyhojení. Jen mě z počátku sůl v popraskané pokožce pálila, ale rychlost s jakou pokožku zacelila byla úžasná.

Rádi bychom vaší pozornosti také přiblížili Řepíkový gel GABRIELLA. Syn byl téměř před rokem na operaci a měl na břiše řez o délce cca 5cm. Hned jak to šlo, začali jsme po operaci mazat šití GABRIELLOU - řepíkovým gelem a výsledkem je, že dnes má jizvu sotva znatelnou.

PUPALKOVÝ OLEJ se běžně používá vnitřně například pro pomoc s obtížemi způsobenými přechodem u žen a při premenstruačním syndromu. Zevně většinou s dalšími oleji pro krásnou pleť, masáže.

MAKADAMIOVÝ OLEJ - jeho velikou devizou je, že pomáhá s hydratací pleti při použití zevně. Smísíte-li jej například s JOJOBOVÝM a PUPALKOVÝM olejem, získáte kvalitní domácí pleťový olej vlastní výroby, do kterého můžete přidat silice dle vlastního výběru.

Nádherný podzim vám všem přeje,
            Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné