Milí přátelé Eoné,

srdečně Vás zdravíme v prvních dnech roku 2016!

Ke každé objednávce nad 1000Kč od 15/01/2016 do 29/02/2016 získáte 1 ks vzorkového balní YLANG-YLANG KOUPELOVÉHO OLEJE!

Nachystali jsme pro Vás několik novinek, které budeme postupně uveřejňovat na webu. Jde zejména o drahé, vysoce kvalitní 100% silice pro domácí i profesionální aromaterapii. Budou v hezkých 2ml lahvičkách s kapátkem.

Pro děti naleznete v novinkách nový hezký dětský bambusový kartáček na zoubky.

Zaznamenali jsme zajímavý dotaz ohledně vhodnosti eukalyptového éterického oleje pro děti při nachlazení. Proto zde zveřejňujeme i část odpovědi:

Na pleť v oblasti obličeje a krku se kromě eukalyptu citriodora nesmí u dětí do 10 let žádný jiný eukalyptus přímo používat.
Při nachlazení doporučujeme éterické oleje z jehličnanů (jedle, smrk, borovice), které mohou být použity na absorbéry/odpařovače nebo do aromalampy. Tu zahřívejte pouze 10 minut, pak svíčku zhasněte. Doporučujeme při nemoci z nachlazení nejlépe jedli, asi 5 kapek na jednu aplikaci, až 2x denně.
Lesní balzám je možné používat od 3 měsíců neředěný. Na hrudníček nebo zádíčka na noc, při větších potížích z obou stran, až 2x denně - tedy na noc a přes den.


Do akce od 15/1/2016 do 29/2/2016 zařazujeme:

LESNÍ BALZÁM

SOLLEA pleťový olej pro ochranu a jemné tónování pleti.

ČERNUCHOVÝ OLEJ  (Olej z černého kmínu) můžete přidávat do masážních olejů nebo do jojobového oleje v poměru asi 1/3:2/3. Získáte tak zvláčňující  olej vhodný například na změkčování tvrdé kůže. Ve směsi s octem jej pak  Mathioli doporučuje na odstraňování pih.

BOROVICE LESNÍ, DIVOKÁ, KbA   sbíraná v Alpách v oblasti Provence

JEDLE BIO DIVOKÁ sbíraná v Alpách v oblasti Provence

ARGANOVÝ OLEJ nově ve 20 ml lahvičce s kapací pipetkou. Říkáte-si, proč je tak populární? Jednoduše proto, že je opravdu báječný na pleť. Nám nejvíce vyhovuje ten z tradičně pražených semen Arganie, proto jej také nabízíme.

Vzhledem k Vašim četným prosbám o jiného dopravce než Českou poštu začínáme spolupracovat GLS. Věříme, že tato volba přispěje k vaší větší spokojenosti.

Nově jsme pro vás v průběhu prosince 2015 zjednodušili platbu předem - již nemusíte čekat na fakturu, předpis pro platbu se Vám vygeneruje ihned. Někteří již tuto možnost využíváte a věříme, že je to tak pro vás příjemnější.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné