Milí přátelé Eoné,

velikonoce jsou již za dveřmi a jaro na nás vykukuje rozkvetlými krokusy, sněženkami, talovíny i „kočičkami“.

Eoné pro vás připravila (na sobotu 16. dubna v Praze a sobotu 7. května u Olomouce) seminář na téma Aromaterapie v péči o pleť a pokožku. Cena celodenního semináře je 780,-Kč. Bližší informace o semináři nalezete na www.eone.cz v kalendáři akcí.

Ke každé objednávce v březnu 2016 nad 700Kč získáte dárek v podobě jednoho vzorku Pleťového oleje SOLLEA.

V březnu 2016 vám nabízíme v akci:


MANDARINKO-LEVANDULOVÝ MYCÍ BALZÁM 200ml - koupelový a sprchový olej s uklidňující silou levandule a rozjasňující silou mandarinky.

PLEŤOVÁ MASKA OLIBANUM s intenzivní kadidlovníkovou vůní působí protivráskově, oddaluje předčasné stárnutí pleti. Používá se jako olejová maska i jako pleťový olej. Obsažená kadidlovníková silice pomáhá při otevírání čelní a korunní čakry, používá se při meditacích, zklidňuje, pomáhá vnitřnímu vhledu, ladění se na vnitřní úrovně.

PLEŤOVÝ OLEJ RŮŽE - JASMÍN pomáhá přirozeně vyvažovat mužské energie jasmínu a ženské energie růže. Je také ideální pro mladé dívky, které začínají s péčí o pleť. Nejlépe se používá po předchozím ošetření pleti květovou či pleťovou vodou ráno a večer.

Mycí olej FEMINNA – je pro mnoho žen a dívek nepostradatelným pomocníkem při péči o intimní partie.

DELFÍNEK dětský koupelový olej 200ml - úžasný pro koupele dětí i miminek od narození. Koupací kyblík a v něm pár kapek DELFÍNKA se osvědčil pro koupání obou mých dětí. Vždy se zcela zklidnily a užívaly si koupání. K velkým přínosům DELFÍNKA náleží jeho schopnost udržovat pokožku ve zdravém stavu a jemně působit na posílení imunitního systému.

Olej z kukuřičných klíčků lisovaný za studena (LZS) Zea mays je zvláčujícím olejem s vysokým obsahem kyseliny linolenové a vitaminu E s antioxidačními účinky.

Olej z kukuřičných klíčků rafinovaný má proti oleji lisovanému za studena snížený obsah vitaminu E, a je levnější.

Připomínáme, že když při svém přihlášení na webu Eoné tvoříte objednávku, zboží vám zůstává v košíku i po vašem odhlášení z e-shopu, až do jejího odeslání za libovolně dlouho. Můžete tak tvořit objednávku celý den, týden, měsíce - a vyhneme se všichni komplikacím s doobjednávkami.


Přejeme vám nádherně rozkvetlé jaro plné barev a svěžích vůní!

Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné