Milí přátelé Eoné,

ke každé objednávce nad 700Kč v dubnu obdržíte vzorek MANDARINKOVO-LEVANDULOVÉHO MYCÍHO BALZÁMU do koupele i sprchy!


Jaro je vždy ve znamení obnovy a znovuzrození nového života. Pracujeme s hlínou, sázíme stromy, přesazujeme doma květiny. Při této činnosti dostává zabrat pokožka našich rukou.

Do Akce od 2. do 30. dubna 2016 proto zařazujeme:

MASKA NA RUCE - natíráme kdykoliv během dne zejména hřbety rukou, na noc natřeme ruce celé (můžeme použít i na zhrublé lokty a paty) a natáhneme jemné bavlněné rukavice.
ŠÍPKOVÝ ČISTÍCÍ OLEJ je báječný pro nečistou - tzv. aknózní pleť, (při hormonálních změnách a pro mladé slečny a kluky) a pro zjemnění jizviček.
LIA Intenzivní péče o vlasy - nádherně vonící péče o vlasy vysoušené ostrým větrem i slunečními paprsky a pro snadnější rozčesávání.
OLEJ Z KUKUŘIČNÝCH KLÍČKŮ - se zvláčňujícími účinky
KARITÉ MAST LISOVANÁ ZA STUDENA - pro péči o pleť, pokožku, klouby, masáže kyčliček, použití od miminka do 100+. V domovině "kouzelného stromu", z jehož jader se lisuje bambucké máslo - karité - jej místní používají pro těhulky na bříška, na pleť a pokožku dětí od narození i dospělých, na vaření i masáže kloubů i páteře.
MRKVOVÉ SEMÍNKO - nově nabízíme silici (vonící příjemně po mrkvi, ideální do anti-aging olejů a krémů na pleť, na ošetření lupénky i ekzematické pokožky.
BETAKAROTEN z mořských řas, který je možné přidávat do nosných i pleťových olejů či krémů. Pleť se krásně zabarví do "opálena". Takže nožky i ruce budou vypadat opáleně hned nyní na jaře. Jenom pozor, karoten může zabarvit oblečení!
NEROLI HYDROLÁT - vyráběný destilací neroliových (pomerančových) květů. Jedná se o 100% koncentraci, tak, jak je vydestilována ve Francii. Můžete jej zkusit použít i třeba na odřená kolena či jiných oděrek, kterých nyní na jaře asi bude více než dost.

Nádherný rozkvétající měsíc duben vám přeje
vaše
Eoné!Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné