Milí přátelé Eoné,

k objednávce nad 1000 Kč v květnu 2016 obdržíte KARITÉ mast 5ml!

Pro měsíc květen jsme do Akce zařadili unikátní levandulové éterické oleje, sbírané a destilované na svazích Alp v oblasti Provence ve Francii:

Lavandula angustifolia, Levandule divoká 1600 m n.m., BIO, Francie
olej určený pro chuť do života, proti zármutku, ztrátě. Levandule z volného sběru v přírodě, vysoce kvalitní, jemná, vhodná při otřesech psychických i fyzických. O levanduli se říká, že na duši nám dopřeje pocit bezpečí, klidu a jistoty. Obnovuje psychickou rovnováhu. Z hlediska vibračního účinku dosahuje do jemnějších úrovní bytí, než levandule z nadmořské výšky 1200 m.

Lavandula angustifolia, Levandule divoká 1800 m n.m., BIO, Francie
Na rozdíl od níže položených levandulí ji doporučujeme ve velmi jemných koncentracích, zejména pro působení inhalací, odpařováním – působí výrazně na emoce.

V Akci naleznete dále:

ARGANOVÝ OLEJ 20ml (pouze omezené množství) je absolutně úžasný na pleť. Je třeba jej vyzkoušet, abychom mohli pocítit, jak je báječný. Pochází z Maroka a je ručně zpracováván, jeho kvalita je tou nejvyšší, jakou lze na trhu získat.

ČISTÍCÍ OLEJ 3v1 - na tento olej pěje ódy moje pleť vždy, když jí ho dopřeji. Ranní a večerní čištění je báječné a když vnímám, že pleť trošku sušší, nanesu trošku větší množství jako pleťovou masku.

KALISTO MLÉKO využijeme zejména při slunečném počasí jako přirozenou jemnou ochranu pro celé tělo (cca SPF 5). Je určeno pro dospělé i děti od jednoho roku.

Vyrábíte si doma svoji kosmetiku? Pak možná oceníte jako antimikrobiální ochranu emulzí nově nabízený ROSTLINNÝ STABILIZÁTOR.

Seminář AROMAPSYCHOLOGIE pro všechny, kdo touží poznat sebe sama lépe již v sobotu 14. května 2016!
Konat se bude v Luběnicích (cca 15 km od Olomouce směr Lutín, Konice).


Těšíme se na vás a přejeme všem krásný rozkvetlý květen venku i ve vašem osobním životě,

Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné