Milí přátelé Eoné,

červen měsíc růží ohlašuje svůj nástup a Eoné pro Vás chystá další akci. Tentokrát vyzkoušíme jak použít kvalitní, za studena lisované oleje plné přirozených hodnotných látek.

V červnu získáte ke každé objednávce výrobků nad 700 Kč 1ks vzorku Kouplelového oleje Delfínek
, který byl předně přichystán pro děti, ale můžete si jej vychutnat od 0+ do 100+ do koupele i sprchy. Delfínek zklidňuje před spaním, posiluje imunitní systém, odhleňuje, je prevencí ekzémů a je navíc čistě rostlinný, bez barviv, bez konzervantů (jako všechny výrobky Eoné).

Do akce pro vás zařazujeme:
MAKADAMIOVÝ OLEJ je velmi ceněným kosmetickým olejem pro svoji schopnost vyživovat pokožku, hydratační vlastnost a zpomaluje stárnutí pokožky. Lze jej také přidávat do salátů, kde působí jako antioxidant a zejména v období menopauzy je přínosem vzhledem k obsahu kyseliny palmitoolejové.

OLEJ Z PECIČEK VINNÝCH HROZNŮ má vysoký obsah kyseliny linolové, proto je vhodný i pro přípravu pokrmů. Jako kosmetikum zabraňuje vysoušení pokožky, protože má schopnost zadržet v ní vlhkost a důsledkem této vlastnosti je zpomalování stárnutí pokožky. Pro masáže obličeje i těla je vhodný vzhledem k jeho kluznosti a příjemné vstřebatelnosti. Lze jej doplňovat éterickými oleji a betakarotenem podle příjemnosti.

BETAKAROTEN je určený jako přídavek do rostlinných olejů - má antioxidační vlastnost a při ošetřování pleti či pokožky rostlinným olejem s Betakarotenem působí pleť opáleně a není vysušená. Pozor na možné zabarvení oděvu.

ČERNUCHOVÝ OLEJ (další názvy: černý kmín, římský koriandr, královský kmín) je přirovnáván k pupalkovému oleji, protože obsahuje vysoké procento kyseliny linolové. Ideálně jej můžete používat ve studené kuchyni a nebo smíchaný například s jojobovým olejem a vaším oblíbeným éterickým olejem pro krásnou mladistvou pleť. Na detoxikační masáž je vhodné jej míchat s grapefruitovou nebo jalovcovou silicí (éterickým olejem).

TŘEZALKOVÝ OLEJ BIO 30ml
- nabízíme menší balení na cesty, ale pozor - při cestě v letadle dochází k výrazné změně tlaku ve výšce, aby Vám olej nevytekl. Doporučujeme lahvičku pořádně utáhnout a ještě dát do igelitu. Používá se na spálenou pokožku po slunění, na masáže bolavých zad, pro úlevu svalových křečí, odřeniny. Po aplikaci se nesmí na sluníčko!

KALISTO KRÉM S KAROTENEM
- rostlinný krém pro děti i dospělé, je určen pro letní ochranu obličeje.

HYDRATAČNÍ PLEŤOVÝ RŮŽOVÝ OLEJ
- s regeneračními účinky a vysokým procentem karotenů je vhodným pečujícím i ochrannými olejem za slunečného počasí pro dívky a ženy každého věku a typu pleti.

Přejeme vám nádherný červen plný rozkvetlých vonících růží, červených vlčích máků, čerstvých svěžích salátů a na web dáme malý tip na chutnou svěží zálivku na salát z kvalitních olejů za studena lisovaných plných prospěšných látek a enzymů.
V průběhu června se můžete těšit i na návod, jak vyrobit vlastní olej na opalování.

Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné