Milí přátelé Eoné,

K objednávce nad 900 Kč v září 2016 obdržíte vzorek Pleťového oleje RŮŽE-JASMÍN.


V září 2016 nabízíme v AKCI:


ŠÍPKOVÝ ČISTÍCÍ OLEJ, který zlepšuje stav zánětlivé pleti i jizviček. Používá se ráno a večer, při akutním stavu až 5x denně.

FEMME BALANCE s obsahem jasmínu, šalvěje muškátové, grepu a dalších přírodních olejů je ideální pro večerní uvolňující koupel se svíčkou.

S exkluzivním rostlinným celotělovým olejem KAROTENOL 8 BIO – si udržíte opálenou pokožku, - karotenol v něm obsažený podporuje její hnědé zabarvení. Je možné jej používat také na obličej. Éterické oleje tangerinka, meduňka, ylang-ylang, heřmánek žlutý, geranium, pomeranč a levandule v BIO kvalitě jsou zárukou nádherného uvolnění a současně osvěžení. Jedná se, o zcela přírodní, osvěžující olejový tělový parfém, vhodný i pro partnerské masáže. Používáme velmi malé množství, aby obsažený karoten neznečistil oděv.

DĚTSKÝ OLEJ S LEVANDULÍ – směs 100% přírodních olejů pro ošetření tělíčka po koupání, pro podporu imunitního systému, pro uklidnění, proti nadýmání a pro celkové masáže dětí od 2 měsíců.

NOVINKY V AKCI:

PERUBALZÁM (Balzám z Peru) je sladká, tmavě hnědá hustá tekutina, vůní silně připomínající vanilku. Proto je velmi často používána v parfémech a toaletních potřebách. Pro své léčivé vlastnosti používá v hojivých mastech, medicíně a farmaceutických výrobcích. Perubalzám je třeba používat v malém množství.

EUKALYPTUS STAIGERIANA - krásný druh eukalyptu, který můžeme bezpečně používat pro děti. Má uvolňující a uklidňující účinky (na muže prý působí afrodiziakálně :o)), je antivirální, antibakteriální, užitečný při artritidě, bolestech svalů a zad, při kašli a prochladnutí u dětí, nervozitě a napětí. Také jako antirevmatikum. Nejsou u něj známé žádné vedlejší účinky a lze jej přidávat do rostlinných olejů k masáži, do Neutrálního koupelového/sprchového oleje pro vytvoření příjemné koupele, na absorbéry/ odpařovače Eoné či do aromalamp.
Doporučené použití:
• pro odpařování v místnostech – na absosrbery/odpařovače Eoné, do aromalamp.
• do Masážního oleje základního – například 5-7 kapek do 10 ml pro masáže dospělého. Dávkování naleznete v našem katalogu Kosmetika pro krásu ženy na straně 39.
• Přidáním několika kapek (podle příjemnosti až 4 ml do 100 ml) do Neutrálního koupelového/sprchového oleje Eoné získáte svůj specifický mycí či koupelový olej, který můžete používat jako nápomocnou koupel/sprchu v případech popsaných výše.

Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné