Milí přátelé Eoné,

Advent je za dveřmi a venku po barevném podzimu začíná tu a tam sněžit. Čím dál častěji zavoní svařák, což je také báječná aromaterapie, děti malují a píší co by si přály najít pod stromečkem a dny již trávíme spíše u krbu než na zahradě.

Pro ochranu obličeje v mrazivém počasí do -7°C – od miminka v kočárku až do 100 let :o) - doporučujeme používat Jojobový olej LZS nebo Jojobový olej Přivítání BIO. Postačí rozetřít pár kapek.

Při větších mrazech než –7°C můžete použít krémy Eoné. Pro děti je nejvhodnější KALISTO KRÉM S KAROTENEM. Dospělí si mohou vybrat růžový krém – ROSA FEMINNE CREME, KRÉM NA DOBRÉ RÁNO - který mimo jiné zjemňuje hnědé skvrny na pleti a má osvěžující citrusovou vůni nebo také KALISTO KRÉM S KAROTENEM. U tohoto krému jsme upravili recepturu, aby se lépe dávkoval z AIR-LESS dózičky. Někdy býval hodně tuhý a špatně se vytlačoval. Určitě tyto krémy uvítáte i při zimních sportech.

A ještě se chceme pochlubit úžasným LALIEM, jak často říkáte – balzámem na všechno :o). Podařilo se nám totiž získat naprosto úžasný včelí vosk, který ještě zlepšil barvu, vůni i konzistenci. Bohužel je to surovina o hodně dražší, tak se pravděpodobně tato změna promítne i do ceny výrobku, ale jsme z něj opravdu nadšeni. Věřím, že budete nadšeni i Vy.

V Eoné jsme pro vás přichystali, jak jste již mnozí zjistili, krásné dárky v podobě 2 ml Eukalyptu Staigeriana úžasně vonícího a vhodného i pro děti ke každé objednávce a k objednávkám nad 3000 Kč (vč. slev a bez poštovného) nádhernou květinovou vílu (do vyčerpání zásob). Tato akce trvá do 14. prosince 2016, včetně.

Výrobky do Akce jsme vybírali z oblasti péče o ženu, neboť je třeba se odměnit za vytrvalou každodenní péči o to, aby domov byl domovem - voňavým, útulným, bezpečným ... a ač se nám to možná někdy nedaří jak si my samy představujeme, zasloužíme si pochvalu za to, že se snažíme a prostě děláme, co je v našich silách. Spokojená máma je požehnáním pro celou rodinu.

Abychom vaše vánoční dárky z Eoné mohli odeslat ještě před Vánocemi, objednejte si, prosím, nejpozději do 14/12, kdy také končí Vánoční akce Eoné. Objednávky které dorazí po tomto datu budeme pravděpodobně vyřizovat až od 2/1/2017 ... jéje, jak to datum nyní píši, připadá mi, že je to až k neuvěření.... :-) .

Krásný advent Vám za Eoné přeje
Jana Pospíšilová,
EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné