Milí přátelé Eoné,

pro období od 15. prosince 2016 do 31. ledna 2017 Vám v Akci nabízíme Lesní balzám. Jemně voní borovicovým jehličím, vyvolává pocit, že jsme v lese a můžeme volně dýchat. Vtíráme jej do hrudní oblasti zepředu a lze i do zad v oblasti mezi lopatkami. U miminek do 3 měsíců věku včetně, doporučujeme ředit v poměru 1 díl balzámku ku 3 dílům sádla. A protože stav plic ovlivňuje i stav pokožky, můžeme při pravidelném používání Lesního balzámu zjemnit svědění zejména suché pokožky.

Věříme, že Vás potěší i absorbery/odpařovače Eoné: LOTOS - ABSORBER A ODPAŘOVAČ SILIC a RŮŽIČKA - ABSORBER A ODPAŘOVAČ SILIC K nim jsme vybrali silice - éterické oleje - prospěšné zejména v období dlouhých nocí. 100% rostlinné silice
jehličnanů – smrku a jedle, také eukalyptu i směs AEOLUS provoní prostor a prohloubí dýchání. Používáme je také do zvlhčovačů i aromalamp.


Úžasný Ylang-ylangový koupelový olej využijete pro uvolňující koupele i partnerské masáže.

Karité nebo-li Shea Butter nazývané také Bambucké máslo nakupujeme z Afriky, kde se vyrábí z ořechů „kouzelného stromu" tradičním šetrným způsobem a proto si zachovává bioaktivní látky v plné síle. Čisté KARITÉ nádherně ošetří dětské tvářičky, vaše ruce i suché paty. Můžete jej použít při výrobě domácích mastí s malým přídavkem éterických olejů. Kouzelné je například s několika kapkami heřmánku žlutého (4 kapky na 50 ml KARITÉ).

Přejeme Vám nádherné Vánoce!

Vaše Eoné!Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné