Milí přátelé Eoné,

k vaší objednávce, kterou obdržíme v únoru 2017 a bude v hodnotě nad 1500Kč (po odečtení slev a bez poštovného) přidáme úžasné Karité lisované za studena 5ml! Jeho kvalita je BIO. Jedná se o KARITÉ ze západní Afriky, z ořechů stromu Butyrospermum parkii.

V únoru 2017 do akce dáváme:
CITRUSOVÝ MYCÍ OLEJ - používáme jej jako koupelový i sprchový. Báječně se hodí k období očisty (detoxikace), které s blížícím se jarem začíná, neboť významným procentem obsahuje i grapefruitovou silici.  Přispívá tedy k očistě lymfy, krve, podporuje prokrvení, posiluje pojivovou tkáň, regeneruje a vypíná pokožku. Budeme-li jej nějaký čas používat (případně s přidáním 1 kapky ROZMARÝNOVÉ SILICE na lžičku  Citrusového mycího oleje) k masáži partií, postižených celulitidou, můžete zaznamenat i zjemnění „dolíčků“ pomerančové kůže. Naším úkolem je ale současně dostatečně pít čistou vodu nebo vodu s přídavkem citronové šťávy. Koupel s přídavkem CITRUSOVÉHO MYCÍHO OLEJE zlepšuje náladu, zklidní při přílišném spěchu a neklidu nebo trémě, regeneruje a vypíná pokožku, ale současně zachovává její ochrannou lipidovou vrstvičku, tedy nevysouší.

PLEŤOVÝ OLEJ LEVANDULE – pro pleť normální, smíšenou a mastnou. Regeneruje, hydratuje, vyživuje a oddaluje stárnutí pleti díky hodnotným rostlinným olejům plným přirozených vitamínů i stopových prvků. Snadno se vstřebává, jemně voní. Levandulový olej uvolňuje psychiku, přináší pocit klidu a vyrovnanosti a schopnost uvolnit nahromaděné, nevyjádřené pocity. Zklidňuje mysl. Používáme jej ideálně na očištěnou a navlhčenou pleť tváře, krku a dekoltu pleťovou vodou VŮNĚ PRO ŽENU nebo Pleťovou vodou KVĚTY. Několik kapek oleje můžeme rozemnout v dlaních a vetřít do pleti. Oleje použijeme raději méně a přidáváme dle pocitu.

MANUKOVÝ GEL - tento výrobek si oblíbili všichni, kdo jej vyzkoušeli a to včetně mužů (když je například bolí v krku). Obsah tea tree a manukové silice předurčují tento gel všude tam, kde je třeba působit proti nepříjemným mikroorganizmům nebo zarudlým místům na pokožce a sliznici, při nečisté zánětlivé pleti, a podobně.

Vialka čirá 3ml - krásný obal na váš vlastní pleťový olej.
Olej z peciček vinných hroznů - pro přípravu vlastního pleťového oleje.
Jojobový olej - pro přípravu vlastního pleťového oleje.

Příprava vlastního parfémového pleťového oleje:

Do 3ml vialky nalijte cca 1/3 množství jojobového oleje a 1/3 množství oleje z peciček vinných hroznů. (Chceme-li olej více do mrazu či na sluníčko, použijeme v poměru více jojobového oleje. Chceme-li "lehčí" pleťový olej, použijeme více oleje z peciček vonných hroznů). Přikápneme 1 kapku vybrané silice, dobře zašroubujeme, protřepeme a necháme „zaležet“ asi 20 minut. Přivoníme, a je-li vůně pro nás příliš slabá, přidáme ještě kapku vybrané silice, je-li silná, můžeme přidat rostlinný olej. Do únorové akce jsme připravili 100% Jasmín absolue, ze kterého si můžete  vyrobit svůdný Jasmínový parfémový/pleťový  olej.

Mějte krásný únor a nechť se nám daří žít každý den s pozitivním postojem k životu!

Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné