Milí přátelé Eoné,
letošní Advent začíná až 3. prosince. Vánoční akci jsme pro Vás nachystali od 1. listopadu do 11.12.2017.  U objednávek, které obdržíme do tohoto data (včetně) garantujeme předání balíčků přepravci tak, abyste vánoční dárky obdrželi včas.

Před vánoci se tedy můžete těšit na tyto výrobky v akci:
Skvěle vonící, uvolňující SPRCHOVÝ OLEJ ADÉL,

Květinovou vodu ROSA DAMASCENA HYDROLÁT v nové krásné 30ml skleněné lahvičce se sprejem. 

Nemohla jsem nyní, před sladkými Vánocemi, vynechat nabídku na MASÁŽNÍ GEL NA NOHY. Proč? Když si totiž dám něco sladkého a v noci mě pak chytne křeč do nohy, vetřu si do postižené oblasti trošku balzámu a křeče mě už nezlobí. Takže právě kolem vánoc může pomoci i někomu dalšímu :o). To tedy nemá být návod na mlsání sladkostí, ale Vánoce jsou přeci jenom vždycky sladké :o) .

Pro použití na absorbéry Eoné najdete v naší vánoční nabídce směs éterických olejů VÁNOCE, éterický olej z POMERANČE SLADKÉHO pro sluníčkovou náladu a BOROVICE LESNÍ pro lesní vůni.

ABSORBERY MUŠLIČKA se skleněným talířkem, dále KARAFIÁTEK na dřevěné podložce a LAMPA NA ODPAŘOVÁNÍ PRYSKYŘIC jsou dárky, které pomohou dotvořit domácí jemně provoněnou atmosféru.

Nakonec najdete v naší vánoční nabídce ještě oblíbené KVĚTINOVÉ VÍLEČKY, které nabízíme v AKCI pouze do jejich vyprodání.

Za Eoné, nyní v období vybírání vánočních dárků, se přimlouvám, abychom chránili zejména děti před mikrovlnnými technologiemi (WI-FI, mobily, mikrovlnné trouby).  O jejich vlivu na zdraví se můžete dočíst i na našich stránkách.

Mějte krásný barevný listopad a voňavý adventní čas Vám přeje Eoné!

Irena Victoria VáchováMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné