Milý přátelé EONÉ,přejeme Vám krásný první jarní den! Ač to venku moc nevypadá,
máme tu první jarní den a oslavu jarní rovnodennosti.


Naše pokožka, po mrazech kterým byla koncem února i v březnu vystavena, potřebuje kvalitní péči. Proto nyní pro březen 2018 v Eoné nabízíme v Akci:
PLEŤOVÝ OLEJ LEVANDULE pohladí pokožku a je pro ni doslova elixírem. Najdete v něm lahůdkové složení rostlinných olejů lisovaných za studena a éterický olej z levandule, který umí regenerovat kožní tkáň. Vůně Levandule přináší pocit bezpečí a jistoty.  Přesné složení najdete na našem e-shopu.

VŮNĚ PRO ŽENU je uklidňující pleťová voda vhodná nejen v šestinedělí. Její zásadní složka - Geranium rose BIO je prostě klidná síla, jinová elegance na všechny ženské stavy. Jsou ale i muži, kteří tuto vůni ocení.

Éterický olej MRKVOVÉ SEMÍNKO
má teplou zemitě dřevitou nasládlou vůni a je škoda, že zatím není v Čechách příliš znám. Je to takový posilovač nervů a umí krásně pečovat o pleť. Vaše pokožka jej výborně využije, vytvoříte-li si z něj masážní nebo pleťový olej. Studie z let 1999, 2013 a 2015 zjistily, že již v malých množstvích působí proti plísním, bakteriím a hmyzu. Éterický olej Mrkvové semínko je pro svoji schopnost blokovat tvorbu progesteronu kontraindikován pro těhotné a kojící ženy a ženy které chtějí otěhotnět. Recepty a video na domácí přípravu naleznete zde.

MASÁŽNÍ OLEJ ZÁKLADNÍ si dotvoříte na každou masáž dle vlastních představ, například také právě s Mrkvovým semínkem pro přátele či svoji potřebu:O) ! Můžete přikoupit nějaký z našich obalů a začít tvořit.

MANUKOVÝ GEL
– pro mnoho dlouhodobých uživatelů EONÉ kosmetiky jeden z nejužívanějších a nejvšestrannějších produktů. Vše podstatné se dočtete na našem e-shopu. Potřebujete-li něco na svědivý ekzém, rozhodně doporučujeme Manukový gel vyzkoušet.

Ke každé objednávce nad 3000,- vám pošleme vzorek osvěžujícího Citrusového mycího oleje v cestovní lahvičce o objemu 13 ml dárkem. Věříme, že vás potěší.

Přejeme vám osvěžující rozkvetlé jaro, i to, aby Vaše krása vykvetla po vzoru jarních květin a svou vůní obdařila svět!

Vaše EONÉMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné