Vážení přátelé EONÉ,

přichází jaro a příroda se již konečně probouzí. Je radost nadechnout se jarního vzduchu se všemi vůněmi, které jaro přináší.

Do akce na duben 2018 jsme připravili produkty vhodné na jaro a související s příchodem nového života:

KALISTO – KRÉM S KAROTENEM, který poskytuje pleti jemnou ochranu před sluníčkem.

Heřmánek v jojobě BIO je jeden z největších pokladů v aromaterapii. Obsahuje 12 % heřmánku žlutého.

Gabriella řepíkový gel je skvělým výrobkem pro ženy po porodu. Umí kouzelně opečovat cestu, kudy se miminko vydalo na svět. Zlepšuje stav jizev, posiluje pánevní oblast (oblast 2. čakry). Z toho důvodu může být jemná masáž GABRIELLOU i velmi dobrým pomocníkem při inkontinenci pro ženy každého věku.

Jojobový olej pečuje o pokožku při slunečném počasí. Většinou se u něj uvádí SPF 3,5. Chrání pleť před vysoušením a podporuje její hebkost a krásu. Může se aplikovat na pleť i malým miminkům.

Pokud máte chuť si vytvořit na jaře přírodní parfém, jojoba je vynikajícím základem! Jedná se totiž o tekutý vosk, který vydrží roky, aniž by žlukl. V roll-onku, který si u nás můžete také koupit je velmi praktický k použití. Jenom mu nesvědčí nízké teploty, protože jojoba při nich tuhne. 

SOLLEA pleťový olej chrání také pleť před sluníčkem a navíc podporuje její přirozené opálené zabarvení. A ta úžasná vůně. Je krásné se hýčkat.

Pokud v dubnu 2018 pošlete objednávku za více než 3.000,- Kč, dostanete od nás jako dárek jeden kus skleněného obalu ROLL-ON, 8 ml.

Užívejte si jaro, zpěv ptáků a krásu a vůni rozkvétající přírody.

Vaše EONÉMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné