Vážení přátelé EONÉ,

jaro už propuklo v plné kráse a paprsky sluníčka do nás vlévají novou sílu.

Do akce na květen 2018 jsme připravili produkty vhodné pro pobyt v přírodě:

Kalisto jojobové mléko je to nejúžasnější mléko pro vláčnou a hebkou pokožku celého těla při rozumném pobytu na sluníčku. Využijeme jej i po pobytu na sluníčku. Přírodní ochranné, pěstící a regenerační tělové mléko obsahuje éterický olej z listů pomerančovníku, který dodává mléku netradiční vůni a má naprosto úžasnou schopnost regenerovat kožní buňky. Pokud bude sluníčko ostřejší, chraňte místa, která by hrozila spálením (zpravidla nos, ramena, nárty) opalovacím krémem. Kalisto je určeno pro děti i dospělé.

Rescue směs éterických olejů z lavandinu a tea tree. Je nejlepším pomocníkem na výlet, na tábor, dovolenou. Tuto kombinaci vůní nemají rádi komáři a jiný hmyz vč. vší a tak jej využijeme dle potřeby, zejména při pobytu v přírodě.

Betakaroten
působí jako antioxidant, neutralizuje volné radikály. Zejména při opalování napomáhá krásnému zbarvení pokožky. Betakaroten doporučujeme jako přídavek do opalovacích prostředků, krémů, pleťových olejů. Pozor, barví.

Lemongras je velmi osvěžující éterický olej. V létě do kanceláře na aroma mušličku či do aroma-flakonu je báječný. Lemongras nevoní klíšťatům, proto se používá do směsí proti klíšťatům pro pobyt v přírodě. Recept na směs do přírody s LemongrasemRecept na směs s Rozmarýnem na odpuzování klíšťat.

Balzám na rty působí jako ochrana proti vysychání rtů, při slunečném počasí je udržuje vláčné. Díky meduňkové silici se nám osvědčil i při tzv. koutcích.

Pokud v květnu 2018 pošlete objednávku za více než 3.000,- Kč, dostanete od nás jako dárek jeden kus Masážního gelu na nohy v cestovní, 13 ml lahvičce. Jedna uživatelka nám napsala: "Já na něj nedám dopustit zejména v případě, kdy se počasí chystá na déšť... Namasíruji si s ním nohy (vždy jemně směrem k srdíčku) a nádherně svěže citrusově pak  voním :o)."

20. května slavíme DEN VČEL! Život začíná květem a také díky včelám si pochutnáváme na malinách, jahodách, třešních, jablkách.... Dejme jim i čmelákům svoji vděčnost!
Nechť je pro Vás květen krásným časem raosti.

Vaše EONÉMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné