Milí přátelé Eoné,

Po horkém létě a snad i odpočinku začíná rušné září, pro některé škola, kroužky, sportovní a jiné aktivity nás i našich dětí. Pro lepší koncentraci a zvládání nového prostředí a režimu jsme se rozhodli Vám nabídnout pomoc ve formě níže uvedených éterických olejů/silic.

Velmi příjemně vonící GRAPEFRUIT a EUKALYPTY. Pro školní děti využijeme EUKALYPTUS STAIGERIANA a pro předškolní děti EUKALYPTUS CITRONOVONNÝ.

Další silicí, která výrazně pomůže při adaptaci na nové úkoly či nové prostředí je KAJEPUT.

S koncentrací může pomoci ROZMARÝNOVÁ SILICE. Ta podpoří skvělým způsobem mentální činnost. Rozmarýn není vhodné používat těsně před spaním, protože skutečně „probudí“ mozek :o) .
Rozmarýnovou silici můžeme kombinovat s POMERANČOVOU SILICÍ. Ta zlepšuje ovzduší při práci s monitory.

Pro snadnou a bezpečnou aplikaci použijte naše absorbéry/odpařovače. Nabízíme Vám je v různých provedeních – MUŠLIČKA, RŮŽIČKA, LOTOS, KARAFIÁTEK, ANDÍLEK. Většina z nich je na skleněné podložce, aby nakapaná silice nepoškodila při prosáknutí nábytek.  Karafiátek je na dřevěné podložce a je určen pro aplikaci menšího množství silic nebo je zapotřebí jej položit na neprosákavou podložku.

Další možností pro použití silic jsou AROMA FLAKONY Eoné. Lze je zavěsit, což je bezpečnější z hlediska nebezpečí vylití nebo postavit na podložku. To uvítáme tam, kde není v okolí velký pohyb a nehrozí vylití. Silice pak těká do okolního prostředí buď přes dřevěný uzávěr (občas můžeme flakonek krátce otočit dnem vzhůru, aby se více rozvoněl), nebo prostřednictvím dřevěných tyčinek, vložených do AROMA FLAKONKU.

DÁREK V ZÁŘÍ: jeden AROMA FLAKON s odpařovacími tyčinkami, dřevěným uzávěrem a návodem k použití přiložíme do balíčku jako DÁREK všem maloodběratelům, kteří nám v průběhu září pošlou objednávku za více, než 1.500 Kč včetně DPH, bez poštovného.

Letos byla, v důsledku horkého léta, naše pokožka více vysoušená. Uvítá tedy olejovou koupel či sprchu. Proto jsme pro děti zvolili do akce koupelový olej DELFÍNEK. Můžete jej použít do koupele i jako sprchový olej.
Pro dospělé pak doporučujeme po parném létě NEUTRÁLNÍ OLEJ KOUPELOVÝ/SPRCHOVÝ, který pokožku současně umyje i ošetří. Protože neobsahuje žádné silice, můžete si do lžíce tohoto oleje přidat například 5 kapek GRAPEFRUITOVÉ silice (dětem od 3 let pouze 2 – 3 kapky) a tuto směs použít jako sprchový olej nebo ji přidat do vany s vodou.
Grapefruitová silice pomáhá lymfatickému systému, pročišťuje tělo od škodlivých látek, prokrví a vypíná pokožku. Při celulitidě nebo pro její prevenci je naprosto úžasným pomocníkem. Navíc přináší radost do duše a naprosté většině lidí také skvěle voní. Může proto být i vítaným dárkem.

Nakonec nabízíme v zářijové AKCI se slevou vzácný MAKADAMIOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ. Vzhledem k jeho výživným až terapeutickým vlastnostem pro pokožku a jeho schopnosti zpomalovat proces stárnutí kožních buněk, je po létě ideálním ošetřujícím a masážním olejem. Není zapotřebí jej míchat s jinými ingrediencemi a lze jej používat i na obličej a citlivou pokožku v okolí očí.

Klidné zahájení nového školního roku vám ze srdce přeje Eoné.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné