Milí přátelé Eoné,

podzim razantně nastoupil po letních dnech a Eoné pro vás v návaznosti na změnu počasí nachystala slevy u následujících výrobků:

LESNÍ BALZÁM
– obsahuje éterické oleje z eukalyptu australského, borovicového jehličí, citronu a mandarinky červené a je skvělou pomocí při kašli a rýmách. Natírá se na hrudníček a/nebo zádíčka na noc, nebo v případě potřeby ještě přes den. Některé maminky jej natírají i kolem nosíku, oušek, přes lícní kosti a na kořen nosu při rýmách.

KALISTO KRÉM - vítr a zima pokožku vysouší, Kalisto ji ochrání a vyživí. Je vhodnou ochranou i pro jemnou dětskou pleť.

MASÁŽNÍ OLEJ KARITÉ
– sezamový olej s bambuckým máslem (Karité). Olej pro profesionální kosmetiku a masáže. Olej přirozeně uvolňuje svalstvo a je mimo jiné účinný také pro ulevující masáže od počátku kontrakcí, po celou dobu přípravné fáze porodu.
Rostlinný olej z ČERNUCHY – ČERNÉHO KMÍNU  nabízíme v akci pouze do vyprodání. Je vhodný pro ošetřování suché, citlivé pokožky.

NEROLI HYDROLÁT
– se vyrábí parovodní destilací květů  pomerančovníku.   Používá se pro zpomalení stárnutí kožní tkáně a revitalizaci buněk pokožky.

KAJEPUT
, YZOP a TYMIÁN DIVOKÝ jsou silice přesně pro období začínajícího podzimu. Využijete je na absorbéry/odpařovače Eoné, do AROMA FLAKONU, ve směsi s Neutrálními oleji koupelovým/sprchovým či Masážním olejem základním na kouple/sprchu/masáže.

Dárek v říjnu 2018:   JASÁNEK -SPRAY NA ČIŠTĚNÍ OVZDUŠÍ 30ml ve skleněném sprejovém obalu věnujeme všem maloodběratelům, kteří nám v průběhu září pošlou objednávku za více, než 1.500 Kč včetně DPH, bez poštovného.

Jako krásný a voňavý návrh na dárky nabízíme: AROMA FLAKON + Směs éterických olejů VÁNOCE a dalšími éterickými oleji do domácnosti, auta i na pracoviště. 

Nádherně barevný voňavý podzim Vám přeje EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné