Milí přátelé Eoné,

ve Vánoční Akci 2018 nyní nabízíme výrobky pro péči o Vaši krásu. Vánoční akce bude platit od 16. listopadu do 12. prosince 2018 a získáte s každou objednávou 2 milé dárky!


U objednávek které obdržíme do 12/12/2018 garantujeme předání Vaší zásilky přepravcům tak, aby Vám byly doručeny do Vánoc. Z později obdržených objednávek již stihneme vyrobit a odeslat do Vánoc pouze některé. Ostatní budeme připravovat od středy 2. ledna 2019.

V předvánoční Akci najdete se zvýhodněnou cenou výrobky pro péči o korunu krásy - vlasy:
Svěže vonící LIGIA je určena pro dospělé a děti od 5ti let. Její složení napomáhá dobré kondici vlasové pokožky a pro ti z vás, kteří se zabýváte čakrami uvítáte, že její výroba je zaměřena na soulad v korunní čakře. Proto je prospěšné s umýváním vlasů nespěchat a při umývání Ligií důkladně vlasovou pokožku promasírovávat.

Pro dětské vlásky nabízíme zejména maminkami vychvalovanou BERUŠKU. Chválí ji zejména maminky holčiček s dlouhými vlásky, neboť se vlásky lépe po použití BERUŠKY rozčesávají.

Pro krásnou a vitální pleť mladých dívek a žen v Akci nabízíme PLEŤOVÝ OLEJ RŮŽE JASMÍN, který se používá ráno a večer místo krému. Umožňuje pokožce lépe dýchat, růže a jasmín harmonizují jinovou a jangovou polaritu.

Pro krásu zralých žen které mají v oblibě pleťové oleje v Akci nabízíme HYDRATAČNÍ PLEŤOVÝ RŮŽOVÝ OLEJ a protivráskový regenerační olej a masku OLIBANUM. Také unikátní růžový zcela přírodní krém ROSA FEMENNE CREME najdete nyní za zvýhodněnou cenu. Všechny růžové produkty obsahují vzácný éterický olej z růže bulharské (růže OTTO). Dotek růže láskyplně pohladí pleť i srdíčko každé ženy i dívky.

Pro uvědomělé muže, kteří ocení kvalitní péči o pleť najdete v Akci DENALI HOLICÍ OLEJ - přírodní holící olej pro muže, kteří se holí žiletkou. DENALI zvláčňuje a hydratuje pokožku, vůně santalového dřeva v kombinaci s citrusy uvolňuje smysly.

A co koupel či sprcha pro páry? Určitě doporučujeme uvolňující KOUPELOVÝ OLEJ YLANG-YLANG.
Vánoční atmosféru můžete naladit i prostřednictvím LAMPY PRO ODPAŘOVÁNÍ PRYSKYŘIC a pryskyřicemi, nebo například AROMA FLAKONEM se směsí éterických olejů VÁNOCE (pomeranč, vanilka, hřebíček, skořice, badyán).

A ještě něco pro zdraví: TŘEZALKOVÝ OLEJ BIO. Nedávno naší kolegyni vybočila meziobratlová ploténka. Dostala doporučení dávat si denně na 1 hodinu zábal s TŘEZALKOVÝM OLEJEM (natřít a přikrýt potravinářskou fólií) aby se obnovovala pružnost ploténky. Zatím je to příliš krátce na resumé, uvidíme.

Dárky které vyberete můžete dát do krásné nové kabelky Eoné, kterou budeme v tomto předvánočním období přidávat ke každé objednávce (dárek od Eoné :-). Je také možné si objednat potřebný počet kabelek navíc.

Ke každé objednávce také obdržíte krásné malé balení PLEŤOVÉHO OLEJE RŮŽE JASMÍN, jehož vůně napomáhá harmonizovat mužskou a ženskou energii v nás.

Přejeme vám nádherný čas plný světýlek, vůní, setkávání se s přáteli a radost s dětmi. A hlavně - co největšího klidu i v době, která nás nutí dívat se více ven...., přitom uvnitř nás je ta největší krása, harmonie a světlo.


Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné