Experimentujme a provoňme si naše tělo :o)

Od 17. prosince do 31. ledna 2019 jsme pro Vás připravili ke každé objednávce nad 400 Kč (bez dopravného) krásné přírodní olivové NEUTRÁLNÍ TĚLOVÉ MLÉKO 25 ml ve sprejové lahvičce. Na pokožku je možné mléko použít tak jak je, tedy bez éterických olejů nebo si do něj přidat svoji oblíbenou vůni a vytvořit tak své osobní tělové mléko.

Do mléka které dostanete jako dárek můžete přidat celkem 1 až 10 kapek vámi zvoleného - jednoho či více - éterických olejů. Záleží na síle vůně. Můžete přidat i BETAKAROTEN. Lahvičku uzavřete a dobře protřepejte ... a pak už si jen užívejte vůni i jemnost pokožky a vlastní kompozici vůní.

Jaké éterické oleje zvolit? Zde se dozvíte více.

AKCE od 17. prosince 2018 do 31. ledna 2019:

Zcela přírodní BALZÁM NA RTY ochrání při mrazu i na sluníčku.

Novinkou v nabídce Eoné je přírodní lubrikační gel AGRIMONIA.

Jojobový olej LZS je ochranou pokožky dětí při chladném a větrném počasí. Při větších mrazech doporučujeme KALISTO KRÉM S KAROTENEM, který ochrání pleť miminek, dětí i maminek před mrazem i sluníčkem.

Oblíbený NOSNÍ OLEJ opět nabízíme v akci. Je skvělé jej mít doma připravený.

Jak zpívá Žalman .... je to věc, když pro nás voní z hor divokej tymián .... Můžete to zkusit :o) Éterický olej TYMIÁN DIVOKÝ, z volného sběru v Alpách vám nabízíme v AKCI se slevou právě nyní, v období infekčních chorob a kašlů. Zkuste jej na MUŠLIČKY nebo jiné absorbery-odpařovače.

KORIANDR je siličkou klidu a klidného spánku. A možná se Vám bude hodit i o svátcích, kdy toho sníme více, než se bude našemu trávícímu systému líbit :o) .

NEUTRÁLNÍ TĚLOVÉ MLÉKO 100ml - jako novinku se zaváděcí slevou a NATUR GEL 100 ml - jako novinky se zaváděcí slevou pro vlastní vytváření vonných směsí.

Eoné Vám přeje nádherný čas plný vůní, světla a radosti, vděčnosti za náš vlastní život i za všechny dary, které nám život dává - za krásné klidné prostředí naší země, za to že máme domov, za to že máme přátele. Když nasměrujeme naši pozornost na krásno, jsme jeho součástí, když nasměrujeme naši pozornost na věci které chceme pro dobro všech změnit, stáváme se součástí takové změny. Jsme-li vlídní a laskaví, tato laskavost a vlídnost se nám vrátí možná ve chvíli kdy to budeme nejméně čekat.

Krásné Vánoce a vstup do roku 2019 Vám přeje Vaše Eoné!Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné