Do mléka které dostanete jako dárek můžete přidat celkem 1 až 10 kapek vámi zvoleného - jednoho či více - éterických olejů. Záleží na síle vůně. Můžete přidat i BETAKAROTEN. Lahvičku uzavřete a dobře protřepejte ... a pak už si jen užívejte vůni i jemnost pokožky a vlastní kompozici vůní.

Jaké éterické oleje zvolit? Několik typů zde uvádíme:

RŮŽE DAMAŠSKÁ je typicky ženská, jinová vůně čistoty, jemnosti a ladnosti, oblaží smysly a uleví napětí. Je báječná i pro zralejší pleť. Pro vás, kteří se zabýváte čakrami - pojí se nejvíce s čakrou srdce. Čistí energetická centra, otevírá, uvolňuje a klidní mysl. Učí nás ženským aspektům. Na 25ml NEUTRÁLNÍHO TĚLOVÉHO MLÉKA přidejte 1 kapku RŮŽE DAMAŠSKÉ OTTO, nebo 10-15 kapek RŮŽE V JOJOBĚ BIO.

JASMÍN - tato silice dodává sílu, má více mužské energie, je jangová. Tradičně se používá k tišení emocí, uvolnění mysli. Pojí se s čakrou korunní, čelní, krční, srdeční i solar plexu. Na 25ml NEUTRÁLNÍHO TĚLOVÉHO MLÉKA přidejte 1 kapičku JASMÍNU ABSOLUE nebo cca 10–15 kapek JASMÍNU V JOJOBĚ BIO

GRAPEFRUIT je silicí radosti, povznášející a povzbuzující. Stimuluje mysl i tělo a proto se používá při potřebě koncentrace.  Rozproudí lymfatický systém, což má spojitost s detoxikací těla. Nepoužívejte jej v těhotenství, ani krátce před sluněním (fotosenzitivní). 
Na 25ml NEUTRÁLNÍHO TĚLOVÉHO MLÉKA přidejte cca 8-12 kapek GRAPEFRUITU.

LEVANDULE zklidní, pohladí emoce a je velmi prospěšná pokožce. Doporučené množství do 25ml NEUTRÁLNÍHO TĚLOVÉHO MLÉKA je přibližně 7-10 kapek.  Pokud ale do stejné lahvičky přidáte například BOROVICI LESNÍ, je počet kapek 7-10 již součtem obou silic. BOROVICE LESNÍ je úžasná zejména v období podzimu a zimy.

MATEŘÍDOUŠKA – Mateřídoušku používáme ve velmi jemné koncentraci. Je uklidňující, zahalující, konejšivou a všeobjímající bylinkou s ochrannými účinky. Podporuje obranyschopnost organizmu. Nepoužívejte ji v těhotenství. Doporučené množství do 25ml NEUTRÁLNÍHO TĚLOVÉHO MLÉKA je přibližně 4-10 kapek.

YLANG-YLANG - (květina květin) uvolňuje, ale sexuálně posiluje a probouzí smyslnost. Tradičně je využíván při impotenci a frigiditě. Obecně se též používá také při strachu, napětí a nervozitěDávkujeme velmi jemně!!! Doporučené množství do 25ml NEUTRÁLNÍHO TĚLOVÉHO MLÉKA je pouze 1 kapka. Tato silice je velmi intenzivní. Dobře se doplňuje například s lehčími citrusy.

Výše uvedené počty kapek jsou stanoveny pro dospělé. Pro nastávající maminky a pro děti používáme éterické oleje pouze se znalostí pravidel aromaterapie.

Upravené mléko spotřebujte do 3 měsíců.

Éterické oleje (silice) které Eoné nabízí jsou vysoce kvalitní a vždy získávané pouze z rostlin. Jejich použití do tělového mléka v navrhované koncentraci je blahodárné. Všechny éterické oleje nyní můžete koupit také v podobě 2 ml vzorků.  Bohužel, v návaznosti na zákony EU jsou všechny silice povinně označeny výstražnými značkami. I tyto, čistě přírodní produkty, chraňte před všetečnými dětmi a nevystavujte slunečnímu záření.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné