Milí přátelé EONÉ,

příval červených jahod a třešní, které si letos pospíšily a dozrávaly již v květnu těší naše smysly svojí vůní, barvou i antioxidanty a dalšími ohromě prospěšnými látkami, které se tvoří pouze, když ovoce na slunci dozrává.

Růže jsou v plném květu a tak si zase můžeme připravit Růžový domácí olej. Recept na něj najdete na webu Eoné. Na konci prvního dílu je uvedeno že máte sklenice uzavřít, můžete je ale jen zajistit plátnem a gumičkou aby "dýchaly".

V Akci na červen najdete tyto produkty:

NeTaKo (Nechci Tady Komáry)
, směs 100% éterických olejů, která komárům opravdu nevoní a tak ji můžete vyzkoušet na naše aroma absorbery nebo nakapat do EONÉ flakonku a zavěsit či postavit k oknu. Také se někdy doporučuje zavěsit stužky s éterickým olejem do prostoru.

AROMA FLAKON sada 2 ks
například právě pro použití směsi NeTaKo.

LEVANDULE JEMNÁ (POPULATION) se báječně hodí na letní sezonu. Její vůně je krásně barvitá a plná mnoha odstínů, neboť je vysévána ze semínek a tak má každá rostlinka trošku jinou vůni i barvu. Dá se použít mnoha způsoby zejména pro pobyt venku, na výlety, o dovolených, na tábory, pobyt v lese, v přírodě. Její praktické 8 ml balení v ROLL-ONU brání vylití, do Akce dáváme i 10 ml.

GERANIUM ROSE je další úžasnou, zejména ženskou, květinovou, lehce kořeněnou vůní, která uklidňuje mysl. Pro ženy se Geranium úžasně osvěčilo při hormonálních změnách. Přidáním 5-10ti kapek dle příjemnosti do lžíce Neutrálního oleje a cca tří hrstí kvalitní soli si vytvoříte skvělou, harmonizační, typicky ženskou koupel.

MASÁŽNÍ GEL NA NOHY prospěje těhotným maminkám, které nosí váhu navíc :o) a všem kteří mají nohy unavené. Může posloužit i při sklonu ke křečovým žilám.

KAROTENOL 8 BIO
je přírodní ochrana před sluníčkem. Není to olej určený na pobyt u moře, ale spíše pro naše místní podmínky. Kolem poledne se ale před sluncem raději schovejte do stínu :o) .

DELFÍNEK určitě potěší děti a maminky. Při umývání Delfínkem si pokožka zachová ochranný lipidový plášť, není poté vysušená a lépe odolává slunečnímu záření. To platí i při umývání ostatními mycími balzámy a oleji.

Dárek: ke každé červnové objednávce vám věnujeme vzorek Mandlového oleje lisovaného za studena 1ml, který využijete i na jemnou dětskou pokožku po slunění, koupání.


Přejeme Vám nádherný červen plný vůní a darů přírody!
Vaše EONÉMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné