Milí přátelé Eoné, 

V dubnu vám nabízíme v akci čisté destilované vody z růžových a pomerančovníkových květů - NEROLIOVOU VODU - HYDROLAT ORIGINAL FRANCE (100%) a RŮŽOVOU VODU – ROSA DAMASCENA ORIGINAL FRANCE (100%)

Neroliovou vodu používáme na pokožku pouhým nastříkáním kdykoli během dne. Omlazuje kožní tkáň, revitalizuje buňky pokožky, má hojivé účinky (například na odřeniny), úžasně uvolňuje psychiku, pomáhá usínání, má afrodiziakální účinky. Odzkoušeli jsme čistou neroliovou vodu na drobné ranky a byli jsme vždy nadšeni rychlým hojením. 

Růžová voda má výrazný chladící a zvlhčující efekt a tam, kde je zarudlé místo, přináší úlevu. Výhodou je, že ji lze používat i v okolí očí. Růžovou vodu užívali například i v dřívějších dobách vnitřně po přemíře alkoholu na podporu čištění jater. 

Jako bonus pro měsíc jarní očisty nabízíme novinku - originální žínky z BIO bavlny (jemná dětská) a BIO lnu (na mechanický peeling celého těla a do sauny). Velmi zajímavým výrobkem je i žínka s velmi jemným měděným vláknem, které působí dezinfekčně.

K vnější očistě a současně jako podpora detoxikace poslouží MYCÍ OLEJ CITRUSOVÝ s obsahem grapefruitové a mateřídouškové silice.

Nečisté, zejména mladistvé pleti prospěje Šípkový čistící olej, který je pomocníkem i v případě potřeby zlepšení stavu jizviček na obličeji.

Kdo jste dočetl až sem, můžete získat slevu na dubnový dvoudenní seminář České aromaterapeutické společnosti s Michelem Vanhovem. Seminář se koná ve dnech 25.-26.4.2015 v hotelu STEP PRAHA (Malletova 1141, Praha 9) na téma: SYNERGIE V AROMATERAPEUTICKÉ PRAXI: Vzájemně se podporující působení esenciálních olejů a jejich využití. 
Pokud si přejete se semináře zúčastnit, napište nám na eone(zavinac)eone.cz a zaplatíte účastnický poplatek ve výši 1990,- Kč namísto 2390,-Kč. 

Velikonoční čas je ve znamení nového života a slunce. Přejme si navzájem, abychom viděli to malé SLUNÍČKO v srdci každého dítěte, každé ženy i každého muže. Pak bude na světě lépe. 

S láskou z Eoné
Irena VáchováMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné