Milí přátelé Eoné,

během dubna nám zahrady, sady i města rozkvetly a k našemu překvapení 28. dubna to vše u nás v Lípě přikryl sníh...inu duben, ve všech svých podobách...

Začínáme opět více řešit, jak moc se slunit a nechat na sluníčku naše děti a co s citlivou až ekzematickou pokožkou? Nabízíme několik odzkoušených výrobků, se kterými mají naše zákaznice dobré zkušenosti. Již vyvinuly i postupy ošetřování pokožky svých dětí a my se s Vámi o ně dělíme na našem webu ZDE. Tyto postupy přebraly (nebo si je upravily) a používají podle našich zpráv i další maminky, a nás moc těší vaše chvála a radost z toho, že je způsob, jak dětem ulevit.

Proto do Akce na květen 2015 zařazujeme výrobky zejména určené pro pokožku se sklonem k ekzémům a pro pokožku velmi citlivou. 
Také ke každé objednávce nad 1.000,-Kč obdržíte KARITÉ mast 5ml. Toto naše KARITÉ (Bambucké máslo, Sheabutter) je vyráběno tradičním způsobem v Africe a je domorodci používáno na léčení, vaření i pro krásnou pleť.

Testovací sada při atopickém ekzému obsahuje: dětský koupelový olej DELFÍNEK 13ml (pro běžné umývání i prevenci), NEUTRÁLNÍ OLEJ KOUPELOVÝ & SPRCHOVÝ 13ml (pro běžné umývání rukou i celého těla), koupelový olej IMUNA 13ml (k použití 2x týdně jako sprchový nebo koupelový olej) a MANUKOVÝ GEL 13ml (na svědivá místa)

Kalisto jojobové mléko - Přírodní ochranné, pěstící a regenerační tělové mléko pro vláčnou a hebkou pokožku celého těla.

Mandlový olej - je vynikajícím přírodním prostředkem pro ošetření a zklidnění citlivé a jemné dětské pokožky novorozenců, a to již od prvních dnů po narození. Je vhodný pro ošetření při ekzémech a suché, svědivé pokožce.

Beruška - Ochranný nepěnivý šampon nové generace. Díky extraktu z měsíčku lékařského má zklidňující účinky na pokožku. Jemně odstraňuje nečistoty, nevysouší pokožku.

Karité mast - také nazýváno Bambucké máslo či Sheabutter. Promašťuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Používá se také při některých typech ekzémů či jinak poškozené pokožce. OF 3. Mám s ním vynikající zkušenosti při podplenkové péči včetně ošetření začervenalé předkožky i jiných oblastí pod plenou u syna od narození.

ČERNUCHOVÝ OLEJ - věděli jste, že čistý rostlinný olej ze semen černého kmínu používala i Kleopatra? Využíval se v celé historii léčení až do dnešních dní - ale dnes je nám zakazováno psát o jeho pozitivních účincích. Ve směsi s octem jej Mathioli doporučuje na odstraňování pih.

Téma slunění:
Jak říkají dermatologové: "Na slunci je vhodné zůstávat pouze tehdy, je-li náš stín delší, než výška naší postavy." Sluneční paprsky, které dopadají na pokožku, umožní v těle vytváření vitaminu D (při jehož nedostatku se objevuje křivice). Proto přiměřené slunění je velice důležité i pro naše děti. Jenom je nesmíme vystavovat prudkému slunci, ale dopřát jim ho třeba ráno a dopoledne když ještě není tak vysoko a pak v podvečer a s rozumem. Použijeme-li vysoké UV faktory, (prostředky které brání UV záření v pronikání do kůže) pravděpodobně nedovolíme tělu prospěch ve formě tvorby vitamínu D. 

Přejeme vám krásný, rozkvetlý květen, plný barev a vůní, přátel a krásných chvil.....
Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné