Milí přátelé Eoné,

když se rozhlédnu po krajině, je vidět, jak již všechno začíná pučet. Objevují se kočičky na stromech, v zahradě vykukují špičky tulipánů, sněženky a mnoho dalších květin dozajista během března vykoukne a vykvete.

Ke každé objednávce v březnu 2017 která přesáhne 1000 Kč (po odečtení slev a bez poštovného) Vám jako poděkování přidáme vzorek velice oblíbeného koupelového oleje Delfínek!

Rádi vám zpestříme období znovuzrození a jarních vůní výběrem výrobků Eoné do Akce. Následující texty obsajzhí i léčivé informace z knih, které se dle platné legislativy nesmí uvádět, uvádíme z důvodu vzdělávání a pro vaši soukromou potřebu:

Nově plníme náš BALZÁM NA RTY do 8ml tubiček a při té příležitosti je dáváme do Akce. Věřím, že se Vám bude líbit ještě více!

Báječné rodinné balení MANDARINKOVO-LEVANDULOVÉHO MYCÍHO OLEJE 500ml přinese do vašich koupelen sluníčko, radost i uvolnění. Po voňavé sprše či koupeli se lépe usíná. Mandarinka pomáhá bázlivým dětem, které večer utíkají ze svých postýlek do bezpečí dospěláků :o) .

VŮNĚ PRO ŽENU – geranium rose, které je hlavní vonnou složkou přináší ženám emocionální harmonii. Kromě toho je skvělým prostředkem při péči o pokožku, aktivně působí při vyrážce. Je tedy možné tento sprej používat jakkoli – do aury, na pokožku, na vlasy. Lze jím také ošetřit pokožku při poštípání hmyzem.

Velmi svěží a současně relaxační směs 100% rostlinných silic LEMONIA do bytu, do kanceláře, prodejny, pracovny. Kape se na absorber, na hladinu vody v malé nádobce, do zvlhčovačů vzduchu, na kousek vatičky na mističce. 

YZOP - 100% rostlinná silice. Používá se vždy velmi opatrně, pro vdechování stejně jako LEMONIA – viz výše, nebo ředěný ve směsi s jinými silicemi a rostlinným olejem na pokožku. NESMÍ jej používat epileptici, těhotné a kojící ženy a nedávejte jej dětem do 2 let!

KORIANDR - 100% rostlinná silice – užitečná při poruchách trávení, nadýmání.

ČERNUCHOVÝ OLEJ - (Olej z černého kmínu) můžete přidávat do masážních olejů nebo do jojobového oleje v poměru asi 1/3:2/3. Získáte tak zvláčňující olej vhodný například na změkčování tvrdé kůže. Ve směsi s octem jej pak Mathioli doporučuje na odstraňování pih, berbeři zase používají lžičku černuchového oleje při pálení žáhy.

Vyhlašujeme jedinečný kurz
ČAKROVÁ AROMATERAPIE EONÉ!
kdy: týden po velikonocích 22. dubna 2017; 9:30 - cca 14:30 hod.
Zjistíte jak a jaké vůně používat pro harmonizaci čaker, souvislost mezi psychikou a stavem čaker.
Těšíme se na vás!

Mějte nádherný březen
Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné