Beta-karoten pro lepší hnědnutí pokožky
Jak přispějete ke krásnému zhnědnutí pokožky? Jednou z možností je přidávat Beta-karoten do tělových či pleťových mlék, olejů a krémů nebo ho aplikovat přímo na pokožku v množství několika málo kapek. Beta-karoten má silné antioxidační vlastnosti, pomáhá chránit pokožku před škodlivým slunečním zářením, přirozeně ji zbarvuje a udržuje vláčnou. Samostatně však není uznaným ochranným prostředkem a také je třeba vědět, že může zabarvit mimo pokožky i oděv.

Olej z šípkových jader 100%
je blahodárný pro péči o pleť, regeneruje ji a zmírňuje vrásky. Je také důležitým pomocníkem při ošetřování jizev. Při pravidelné denní masáži lze předejít nehezkým jizvám po jakémkoliv zákroku, ale také ošetřuje jizvy již staré, včetně keloidních. Po delším ošetřování dochází ke  zlepšení vzhledu jizev.

Pimentovník – éterický olej
Literatura uvádí jeho silně antibakteriální, antivirové a antimykotické vlastnosti. Je doporučován při padání vlasů, bolestech zubů, různých zánětlivých onemocněních, bolestech kloubů a svalů. Možná si jej rádi přidáte do šamponu v množství několika málo kapek :o) . Vždy je nutné jej ředit podle zásad aromaterapie.

Rescue – směs éterického oleje z lavandinu a čajovníku
v (tea tree) je určena k přímému užití na pokožku jako repelent, aplikaci je třeba opakovat, neboť silice se odpařují. Není nutné potírat celý odkrytý povrch těla, stačí ošetřit pár míst.Rescue využijeme též k ošetření drobných oděrek, při poštípání hmyzem, lehkých popáleninách. Lavandin má velmi dobrou regenerační schopnost pro kožní tkáň, čajovník vynikající desinfekční vlastnosti.

Posilující koupel
Posilující koupel pro přípravu k porodu posiluje sebedůvěru, přináší uvolnění, rozpouští případné nepříjemné vzpomínky, které zabraňují přirozenému průběhu porodu. Naladí nastávající maminku do optimálního psychického rozpoložení, aby porod proběhl co nejpřirozenější cestou. Použije se krátce před očekávaným termínem porodu (asi 2 dny).Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné