Chtěla jsem se zeptat, jaký postup používáte při mytí hlavy Beruškou. Berušku jsem zkoušela a měla jsem pocit, že se mi nedaří ji rovnoměrně rozprostřít po celé hlavě. Navíc byly vlasy druhý den po umytí mastné. Byla to doba, kdy jsem řešila spoustu věcí ........, ale teď bych si na to ráda vyšetřila čas a také se mne na to lidé ptají. Říká se, že vlasy léta myté šampony si budou muset odvyknout - jak dlouho to může trvat?


Odpověď:

Vážená paní ...,

k Vašemu dotazu na Berušku - máte-li prázdnou nějakou lahvičku, nařeďte si ji pro použití cca 1:7 - tedy doplňte přibližně 7násobek vody. Takže například 1 lžíce Berušky a 7 lžic vody. Pak už používáte tak, že na mokré vlasy stříknete trošku naředěné Berušky, promnete, opláchnete. To asi 2x až 3x. Po pár umytích už poznáte "na prstech" ten pocit, kdy jsou vlasy umyté. Nejzajímavější zkušenost jsem právě udělala tehdy, kdy jsem již do prázdné lahvičky od Berušky natočila vodu, protřepala jsem ji a dala trochu jakoby na třetí "dávku" pro mytí. A to se již vytvořilo i něco jako pěna, i když to není ta pěna, co ji známe z klasického šamponu. A to byla úplně naředěná Beruška. Určitě budete spokojená, vydržte asi měsíc, než se "vymění" [url=Chtěla jsem se zeptat, jaký postup používáte při mytí hlavy Beruškou. ]vlasová pokožka[/url] a vlasy se zbaví nánosů.

Mě stačí například jenom u kadeřnice jedenkrát absolvovat "normální" mytí vlasů šamponem a už je to znát, hned je pokožka přesušená a objeví se i lupy.

Pro dospělé můžete využít silnější LIGII.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné