Dotaz:

Dobrý den. Ráda bych objednala pro naše měsíční miminko (něco?) na promazání kůže celého těla. Děťátko má normální pleť, ani vysušenou, ani ekzematickou... Koupeme ho ale v kyblíčku a domnívám se, že je třeba poté citlivou dětskou pokožku ošetřit. Mohli byste mi prosím doporučit, nějaký vhodný produkt a způsob užití? Již jsem od Vás vyzkoušela lalium a jsem s ním velice spokojená. Ale co se týče promazávání pokožky???

Odpověď:

Dobrý den milá Lucie,
po koupání miminka Vám doporučuji Dětský olej s levandulí, který je i pro toto malé miminko vhodný a zklidňuje před spaním.

Pokud chcete použít čistý rostlinný olej, je nejvhodnější mandlový olej lisovaný za studena. Máme jej v různých objemech, pro začátek můžete vzít 100 ml, ale lze i 50 ml.

Další možností je url=http://www.eone.cz/product_detail.php?product_id=delfinek-detsky-koupelovy-olej-19317]Delfínek - koupelový olej PŘÍRODNÍ pro miminka[/url]. Dává se přímo do vody 1 malá lžička, kůžička se nevysouší, ale příjemně ošetřuje.
A pokud si přejete do koupele přípravek bez jakýchkoli silic - tedy voňavých bylinkových olejů, můžete použít Koupelový olej neutrální.

Vše je 100% přírodní, bez barviv, vůní, konzervantů, ropných látek apod.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné