Dotaz:

Navštívila jsem Vaše webové stránky, kde mne zaujaly další Vaše výrobky. Nabízíte mušličku, o které píšete, že se silice uvolňují jemněji než v aromalampě. Mohla bych se zeptat, jakým stylem se používá. (Píšete, že - na mušličku nakapeme 7-14 kapek přírodní silice). Mohu však dát do ní každý den jiný esenciální olej? Mohu všechny Vaše olejíčky normálně používat v místnosti, kde je miminko? Když si tuto mušličku objednám v dárkovém balení, mohu si do ní vybrat svůj éterický olejíček? Vybraný éterický olej i mušlička jsou za 99,-, či se účtuje olejíček k mušličce zvlášť?


Odpověď:

Dobrý den,
éterický olej není v ceně absorbční mušličky.
Pro malé děti bych doporučila směs "Aeolus", který čistí vzduch. Příjemný a prospěšný je i pomeranč, Eukalyptus citriodora nebo australský.... Je více silic, které můžete používat, ale není to vůbec nutné. Začněte spíše s jedním až dvěma oleji. Úplně to stačí. Zde platí, že méně je někdy více.

Na mušličku můžete oleje střídat, protože silice jsou velmi těkavé látky a rychle vyprchají. I když zbytkové složky ještě jsou přítomné, nevadí to ničemu. Pouze si přivoňte současně k původnímu a novému oleji - silici - a pociťte, zda tato "směs" voní také příjemně. Pokud ne, počkejte, než původní silice přestane intenzivně vonět. Pokud je silice barevná - například mandarinka nebo tangerinka mají žlutou až oranžovou barvu - , kapejte ji raději na spodní plochu a umístěte mušličku na sirky nebo párátka, aby se silice odpařovaly lépe.
Mušličku lze i lehce omývat.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné