Dotaz:
Dobry den,
Uvazuji nyni o zmene kosmetiky. Pred par lety jsem pouzivala Eone jako tehotna pro sebe i pro deti a byla jsem spokojena.
Mam dotaz na cistici olej na plet, o kterem pisete nize. Je to vhodny olej na cisteni pleti od make-up, okoli oci?
A je dostatecne osetreni pleti pouze timto olejem? Anebo je vhodnejsi cistit plet od make-up neutralnim olejem?
Predem dekuji za odpoved,
s pozdravem,
R.

Odpověď:
Dobrý den, paní R,

Máte-li smíšenou nebo sušší pleť, můžete čistícím olejem odstraňovat i make-up a běžně jej aplikovat na oční okolí, případně šíji a dekolt. Pro vyloženě [url=http://www.eone.cz/product_detail.php?product_id=neutralni-hydrofilni-olej-19376]mastnou pleť je vhodnější Neutrální hydrofilní olej.[url]

Používáte-li make-up na celý obličej, doporučuji jej nejdříve odstranit Neutrálním hydrofilním olejem. Poté teprve pleť dočistit Čistícím olejem 3 v 1, protože při "snímání" make-upu neumožní pleti dostatečně využít jeho výjimečné vlastnosti. Při čištění je vhodné navlhčit tampon buď studánkovou vodou nebo květovou vodou RŮŽE či NEROLI.

Často stačí ošetřovat pleť pouze Čistícím olejem 3 v 1, ale pokud si žena přeje lépe o svoji pleť pečovat, určitě je vhodné doplnit péči o některý z pleťových olejů nebo přírodních krémů z naší nabídky. Kompozice pleťových olejů i krémů zcela jistě pleti i psychice prospívají také, každý svým osobitým způsobem.

Věřím, že jsem odpověděla na všechny Vaše otázky,

s přáním krásného dne

Irena Váchová
Eoné kosmetika s.r.o.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné