Milí přátelé aromaterapie,
A je to tady……prázdniny,  dovolená, čas odpočinku,  těšení se,  plánů a pohody a snad i sluníčka, ale také balení na dovolenou a přemýšlení co s dětmi, aby se nenudily....

Připravili jsme pro Vás prázdninovou  akci do konce srpna. Věříme, že vybrané výrobky budou dobrými společníky na Vašich cestách, ať již pojedete k moři nebo se rozhodnete poznávat krásy naší vlasti.

Mandlový olej  lisovaný za studena  je vynikajícím přírodním prostředkem pro ošetření a zklidnění každého typu pokožky, včetně citlivé a jemné u nejmenších dětí. Zvlhčuje, zvláčňuje, chrání, ošetřuje a regeneruje. Můžete jej používat na celé tělo  po plavání, koupání, po pobytu na sluníčku. Naše akce se vztahuje na všechna balení firmy Eoné.

Beta-karoten doporučujeme jako přídavek do opalovacích prostředků, krémů, rostlinných olejů. Beta-karoten působí jako antioxidant, neutralizuje volné radikály, zejména při opalování, napomáhá krásnému zbarvení pokožky.  Koncentrace může být libovolná, ale doporučujeme brát ohled na oděv, který beta-karoten může zabarvit. Zkuste si namíchat například do 30 ml lahvičky 2/3 MANDLOVÉHO OLEJE  a 1/3 BETA-KAROTENU a vetřete trošku směsi do paží a nohou. Budou na začátku sezóny vypadat opáleně, i když sluníčko ještě neviděly :o) .  
  Odborné studie uvádějí jeho protivráskové účinky, pomoc při zachování mladistvého vzhledu pokožky a jako prevenci vzniku rakoviny kůže.

Rescue - směs 100% přírodních silic z lavandinu BIO a čajovníku (tea-tree). 
Lavandin má velmi dobrou regenerační schopnost pro kožní tkáň, čajovník má velmi dobré desinfekční a protizánětlivé vlastnosti. Vhodný je všude tam, kde nás nepříjemný hmyz obtěžuje – 2 kapky na dlaň, rozetřít a „pohladit“ dlaněmi obličej, šíji, paže, obdobně, jako při použití levandule či lavandinu. Také na drobné oděrky je velmi užitečnou pomocí. Je třeba dbát na to, abyste RESCUE spotřebovali v doporučené době upotřebitelnosti. 

Netako - směs éterických olejů  NEchci TAdy KOmáry  nakapeme do odpařovače, například aromalampy, v množství minimálně 6 kapek, maximálně 20 kapek. Počet kapek se řídí velikostí místnosti. Lze použít i  na absorbery/odpařovače EONÉ.

Děkujeme za Vaši přízeň, a těšíme se na objednávky, do kterých pro Vás s láskou vyrábíme voňavou krásu Eoné, 

Vaše Irena Váchová a Hanka Štroblová
  Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné