Milí přátelé Eoné,
leden už je za námi, a my Vám v únoru 2015 nabízíme ke každé objednávce nad 700 Kč vzoreček Krému na dobré ráno jako dárek.

I když miluji pleťové oleje, protože pleť je při jejich používání krásná a může volně dýchat, v mrazivém i větrném počasí je vhodné posílit ochranu pleti krémem a občas jí dopřát další výživu.

Pro děti vřele doporučujeme jako ochranu před mrazem, větrem a jarním sluníčkem Kalisto krém s karotenem. Pro maličké děti, přecitlivělou až poškozenou pokožku pak doporučujeme Karité lisované za studena (Shea butter, Bambucké máslo). Při ošetřování obličeje je vhodné KARITÉ trošku ohřát na dlani, aby změklo. Karité LZS  se používá i pro podplenkovou péči.
Naše čisté Karité je při pokojové teplotě podobné tuhému, krupičkovému sádlu.
Nebojte se KARITÉ  ponechat v teple, nežlukne. Na pleť i ruce jej s úspěchem využijí i dospělí, jen počítejte s tím, že je velmi mastné.

Při ošetřování rukou dospělých i dětí můžete používat  Kalisto balzám na ruce, který nově nabízíme v air-less  obalech. Na suché až popraskané ruce bude příjemné nanést Masku na ruce, která pomůže i drobným prasklinkám.

Jako výživnou pleťovou masku s úspěchem využijete  krémy Eoné.Naneste je v trošku silnější vrstvičce, ideálně třeba po sprchování. To jsou póry uvolněné a pleť přímo hltá úžasné prvotřídní rostlinné oleje a silice, ze kterých jsou krémy vyrobeny. S Eoné máte jistotu, že pleti dáváte pouze kvalitní rostlinné suroviny. Žádná druhořadá plnidla totiž neobsahují. Krémy jsou většinou pletí krásně vstřebány.


V AKCI naleznete:

KALISTO krém s karotenem

Krém určený jak pro letní, tak pro zimní ochranu pleti. 

KALISTO balzám na ruce

Zvláčňující regenerační přírodní balzám, chránící pokožku před vysycháním. 

Olej z peciček vinných hroznů
Čistý rostlinný olej ze semínek vinných hroznů je kvalitním kosmetickým preparátem vhodným pro běžné ošetření pleti.

Pupalkový olej

Makadamiový olej
Olej se lisuje z makadamiových ořechů

Věříme, že se Vám daří, a že radost vždy rozsvítí váš den. Jak se na věci díváme - takové pro nás jsou. Čím více pozornosti zaměřujeme na problémy svoje či druhých, tím více se nám jich v životě děje. Čím více jsme za vše vděčni, vidíme krásy v sobě a kolem nás, tím více dobrého přitahujeme do svého života. I pohled na ranní vycházející slunce není samozřejmost, ale dar.
S láskou,
Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné