V jojobovém BIO oleji jsou rozpuštěny vzácné, přírodní esenciální oleje. Ty jsou jakousi přírodní zásobárnou vlastností a darů té rostliny, ze které byly získány (například růže nebo květu pomerančovníku – NEROLI). Vibrují frekvencemi těchto vlastností a předávají nám je jejich používáním. Koncentrace a kvalita éterických olejů pak po přivonění a/nebo nanesení na pokožku působí v jemných úrovních našeho bytí. Takto můžeme úspěšně pracovat například v rovině psychiky Při potřebě úlevy od zátěže každodenního shonu, při práci v emoční úrovni, pro vyplavování starých, zasunutých prožitků, které je vhodné vyčistit doporučujeme TEPENNÉ PARFÉMY IM-PULS EONÉ dlouhodobě používat.

Zvyšujeme-li frekvenci, nebo zesilujeme-li energii určité čakry nebo energetické dráhy pomocí TEPENNÉHO PARFÉMU IM-PULS EONÉ, stáváme se psychicky vyrovnanější, pravdivěji vnímáme veškeré dění kolem nás a stále více si uvědomujeme, že umíme lépe zvládat situace, které nám život přináší.
Tepenné parfémy navíc poskytují příjemné vůně. Vůně růže je nám všem obecně známá, vůně neroli byla zejména ve Francii hojně používána jako afrodisiakum. Tepenné parfémy lze používat i pro lokální partnerské masáže.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné