Do AKCE pro měsíc Říjen 2014 jsme zařadili:

čistý rostlinný
OLEJ Z PECIČEK VINNÝCH HROZNŮ - je kvalitním kosmetickým preparátem vhodným pro běžné ošetření pleti. Oceňují se jeho antioxidační vlastnosti. Uvádí se, že patří do skupiny flavonoidů - antioxidantů, které chrání tělesné buňky před poškozením nestabilními molekulami kyslíku, jimž se říká volné radikály. Flavonoidy hrají důležitou roli v prevenci rakoviny a srdečních onemocnění. Má velmi dobrý vliv na krevní cévy. Obsahuje hlavně dvě  složky – 1. je rozpustná v tucích a 2. je rozpustná ve vodě, může proto pronikat všemi typy buněčných membrán a ochraňovat ve všech tkáních. Patří tedy mezi několik látek, které mohou procházet mozkovou krevní bariérou z krve do mozku. Což znamená, že může účinně chránit před poškozením volnými radikály i mozkové buňky. Výzkumy také potvrdily, že výtažek z hroznových jader účinkuje i na nejtenčí krevní cévy – vlásečnice, tudíž může příznivě působit na krevní oběh v očích.

Čistý rostlinný
ČERNUCHOVÝ OLEJ - ví se, že olej ze semen černého kmínu používala už i Kleopatra. Využíval se v celé historii léčení až do dnešních dní - ale dnes je nám zakazováno o jeho pozitivních účincích hovořit. Obsahuje velké množství důležitých látek, výrazný je obsah vitamínů A, řady B1, B2, B3, B6, kyseliny listové, D, E a F, minerálů a stopových prvků Ca, Mg, Fe, Zn, P, Cu, K, mastných nenasycených kyselin OMEGA 3 a 6. Běžně se vně používá na tělo při opruzeninách, pro děti při bolení bříška, vnitřně pro svoji bohatost na kvalitní potřebné látky pro lidský organizmus.

NOSNÍ OLEJ - který je nyní ideální zejména pro malé děti a děti, které nastoupily do školky. Pomáhá rozpouštět hlen, který se tvoří v nose a tím předcházíme následným obtížím.

VÍLU IRISU a VÍLU RŮŽE, které potěší při každém pohledu na ně. Je krásné mít je třeba v kuchyni v květináči  na okně, kde máme bylinky ke spotřebě.  Vílečky rozjasní den, ať je zrovna zataženo, nebo mlha.


Ptali jste se, zda ostatní krémy také dostanou nový obal, jako jej dostal
ROSA FEMINNE CREME. Ano, postupně přejdeme u všech krémů na nové AIRLESS obaly. Tyto vám nabízíme i prázdné pro vaše domácí výrobky. Jsou ideální pro jemné krémy. Nejsou vhodné pro výrobky s příliš vysokým obsahem silic.

Přejeme Vám krásný barevný říjen! Užívejme si každého dne, jako by byl poslední, dělejme radost sobě i ostatním kolem nás - známým i neznámým - s pravým respektem. Jen tak může svítit slunce i ve dnech, kdy je schováno za mraky!

Vaše EonéMilí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné