ŠÍPKOVÝ ČISTÍCÍ OLEJ
Pro aknózní, nečistou pleť. Snižuje tvorbu jizev.

Podrobný popis
Odličovací a čistící olej pro pleť mastnou, nečistou, aknózní. Při pravidelném používání, zpravidla ráno a večer (velmi zasaženou pleť můžeme ošetřovat až 5 x denně) se snižuje výskyt akné a zlepšuje stav jizviček.

MASÁŽNÍ OLEJ S PUPÁLKOU
Neutrální hypoalergenní masážní olej bez přídavku silic.

Podrobný popis
Olej je hypoalergenní, neutrální, harmonický, voní pouze po rostlinných olejích. Je vhodný pro masáže dětí i dospělých. Pupalkový olej působí preventivně proti ekzematickým projevům na kůži. Obsažené oleje vykazují velmi dobré účinky na posílení obranyschopnosti organismu.

LEVANDULE MAILLETTE
Lavandula angustifolia - levandule Mailette, Francie

Podrobný popis
Lavandula angustifolia - levandule Mailette.
Literatura uvádí, že tento éterický olej je vhodný pro relaxaci, odpočinek, rodinnou koupel. Je to jemný, regenerační olej, účinný na psychiku, tělo i emoce. Levandule je vhodná pro zklidnění při psychických a citových obtížích. Pomáhá udržovat pokožku zdravou. Má mimořádnou schopnost regenerovat kožní buňky. Je užitečná při poštípání hmyzem. Uvolňuje napětí při menstruaci, zklidňuje rozbouřené emoce.

LEMONGRAS
Lemongras- Cymbopogon flexuosus, Indie

Podrobný popis
Literatura uvádí: Lemongras je tradiční silicí ajurvédy. Pomáhá organismu zbavovat se jedů, stimuluje imunitní systém, vhodný do masážních olejů pro posilující masáže. Je vhodný i při plísňových onemocněních pokožky nohou. Pozor, ve vysoké koncentraci dráždí pokožku! Lemongras posiluje koncentraci, je vhodný pro řidiče proti únavě. Elementem lemongrasu je vzduch. Použití do aromalampy, při jízdě autem (pozor leptá plasty!!!), do masáží v jemné koncetraci vzhledem k nebezpečí možného podráždění pokožky, zejména, je-li olej starý.

KALISTO BABY JOJOBOVÉ MLÉKO
Přírodní ochranné, pěstící a regenerační tělové mléko pro vláčnou a hebkou pokožku celého těla.

Podrobný popis
Pro vláčnou a hebkou pokožku celého těla. Přírodní ochranné, pěstící a regenerační tělové mléko Kalisto baby je určeno zejména pro děti. Chrání pokožku před vysoušením, ošetřuje po opalování a koupání či plavání v bazénu s chlórovanou vodou. Kalisto je určeno jak pro letní, tak pro zimní ochranu pokožky. Případná změna struktury není na závadu, výrobek postačí na chvíli vložit do mírně teplé vody a protřepat. Mléko má přirozený ochranný faktor proti slunci SPF 5.

BETA-KAROTEN
Přírodní ochranné a regenerační tělové mléko.

Podrobný popis
Kalisto je celotělové mléko s vysokým obsahem BIO jojobového panenského oleje, karité (bambuckého másla), s BIO panenským olivovým olejem a extraktem z měsíčku lékařského. Obsahuje přírodní vitamíny A a D. Chrání, regeneruje a zvláčňuje po koupání, sprchování, před opalováním i po něm. Pokožku vyživuje a chrání před vysycháním, velmi mírně před slunečním zářením (UV faktor 4), pomáhá při lehčích spáleninách. Udržuje pokožku mladistvou a hydratovanou, oddaluje tvorbu vrásek. Silice z petitgrainu (listí pomeranče) uklidňuje psychiku a současně má výbornou schopnost regenerovat kožní buňky.Milí přátelé Eoné,

již nechceme komunikovat skrze sociální sítě. Kontaktujte nás prosím přímo na e-mail: eone@eone.cz.
Chystáme pro Vás BLOG a E-BOOKY!
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na opravdové (ne virtuální) setkání na některém z našich kurzů!

Vaše Eoné