You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Seznam produktů podle surovin:  Cypřišová silice

Cupressus sempervirens - cypřiš, Francie
Cypřiš je zvláště ceněným olejem pro ženy pro jeho schopnost regulovat hladinu ženských hormonů (obtížích při menstruaci, silném krvácení, obtížích v klimakteriu). Cypřišový olej spojuje s duchem Země, centruje, uklidňuje.
V aromalampě vynikající pro dýchací cesty, také přináší optimizmus do života. V ložnicích pak je používán proti komárům. V koupeli, v přídavku několika málo kapek (2 - 7) do 1 lžíce neutrálního koupelového oleje Eoné současně uvolňuje i občerstvuje. Při potivosti nohou si můžete dělat koupele nohou - do 1 lžičky neutrálního koupelového oleje Eoné přidejte 5 - 7 kapek cypřišové silice a přidejte do lavoru s teplou vodou. Koupele provádějte cca 15 minut. Pomáhá při mastné pleti, akné i ekzémech. Upozornění: nepoužívejte při epilepsii a při sklonu k vysokému krevnímu tlaku.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Archiv blogu

Žádné novinky

Zobrazit vše

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Prodejní místa

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Králové-hradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj

Informace

Výrobci

Slevy

Suroviny

Štítky