You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Intimní hygiena žen i dívek

Intimní hygiena žen i dívek

Všechny se chceme cítit hezky a péče o intimní partie patří k základní péči. V tomto ohledu nabízí Eoné pro nás všechny bylinný mycí olej FEMINNA pro  intimní hygienu.

Feminna na intimni hygienu                 ubrousky pro intimni hygienu s Feminnou

Používáme ji při běžné hygieně ve sprše či při koupeli. S vodou vytvoří příjemnou voňavou mycí emulzi.

Tu si můžeme, v případě potřeby, vzít sebou do kabelky do malé sprejové lahvičky (dle vlastní volby) a v období, kdy potřebujeme větší péči o intimní partie, použít během dne, když jdeme na toaletu. Praktickým doplňkem jsou ubrousky Perlička, které po použití vyhodíme do koše na intimní hygienu. Ačkoliv jsou v přírodě rozložitelné, není vhodné je vyhazovat do WC.

Feminna obsahuje kromě jiného řebříček - krásnou bylinu i našich luk, která v dnešní době není zcela doceněna. Celková vůně působí lehce afrodiziakálně - má voňavou bylino/květinovou vůni.  

Dalším mycím prostředkem na intimní hygienu je sprchový olej ADÉL s úžasnou silnou vůní. Některé ženy si v případě potřeby jako pomocníka pro intimní partie značně oblíbily Manukový gel.

intimní hygiena Adel femme balance

Kategorie blogu

Archiv blogu

Poslední články