You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jak na osvěžení a čištění vzduchu v bytě, kanceláři, pokojíčku

Jak na osvěžení a čištění vzduchu v bytě, kanceláři, pokojíčku

Většina z nás se zajímá o to, jak udržet svěží a čistý vzduch ve vnitřních prostorách. Jednoduchým a bezpečným typem je určitě rozmístění absorberů/odpařovačů Eoné s vybranými silicemi/éterickými oleji po bytě i kanceláři.

Stačí mi do bytu jeden aborber/odpařovač?


Například v obývacím pokoji o rozloze cca 16 m2 doporučujeme 2 absorbery/odpařovače, na které denně doporučuji nakapat po 4 až 5 kapkách (celkem tedy 8 - 10 kapek) některých z následujících silic: eukalyptus radiata, eukalyptus globulus, tymián linalool, citronová silice, kadidlovník (olibanum)borovice kleč či borovice lesní, badyán, skořice (kůra), vavřín, šalvěj levandulolistou, šalvěj lékařskou, hřebíčekzázvor nebo směs éterických olejů Vánoce.

V dětském pokoji doporučujeme: citronovou silici, eukalyptus citronovonný, hřebíček, mandarinku červenou, mateřídoušku, vavřín, směs éterických olejů Vánoce.

Eukalyptus

Kapané silice lze střídat i kombinovat, pokud vůně spolu ladí a jsou obecně příjemné. Doplnit je lze i veselými citrusovými silicemi, nebo silicemi pro lepší koncentraci při učení – například rozmarýnovou.

Silice se přirozeným teplem v místnosti či na místě, kam svítí sluníčko, odpařují a čistí vzduch v okolí. Jejich působení je velmi jemné a příjemné. Proto je takto můžeme používat i v místnostech, kde se vyskytují malé děti starší 4 měsíců.

Připomínáme také bezpečnost při používání silic (éterických olejů). Lahvičky se silicemi důsledně chraňte před dětmi. Absorbery/odpařovače vždy podkládejte neprosákavými podložkami.  Většinu  dodáváme se skleněnými podložkami.

     Eone Absorber a odparovac muslicka

Absorber na etericke oleje - silice

LAMPA PRO ODPAŘOVÁNÍ PRYSKYŘIC je další možností, jak zlepšit domácí prostředí.

Pálení kadidla je známo již snad tisíce let jako účinný prostředek čištění vzduchu. Posledních pár kusů těchto „lamp“ máme ještě v nabídce. Potřebujete jenom doplňovat čajové svíčky a pryskyřice. V nabídce máme dva druhy. Tento způsob je podporou i při meditaci.

Detailnější info k Lampě v Blogu :-)

Eoné lampa pro odpařování pryskyřic

Vaše Eoné

Nechat zprávu

Všechna pole jsou povinná

Jméno:
E-mail: (Nezveřejněno)
Komentář:

Kategorie blogu

Archiv blogu

Poslední články