You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KAROTENOL 8 do kabelky - 3ml

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Svěže vonící, tónující olej s jojobou a beta-karotenem pro pěstění pleti a pokožky celého těla, pro relaxační masáže a pro pobyt v přírodě v letním období.

160,00 Kč

Díky vysokému obsahu betakarotenu dodává KAROTENOL 8 pokožce nádhernou opálenou barvu a působí proti jejímu předčasnému stárnutí.

Olej má úžasnou jemně svěží citrusovou vůni s květinovým tónem ylang-ylangu, působí relaxačně.

KAROTENOL 8 můžeme používat na celé tělo, je ale třeba mít na paměti, že je nutno chránit oděv před zabarvením.

KAROTENOL 8 chrání pleť před volnými radikály. Není určen pro děti do 3 let.

Jako pleťový olej: Rozetřením 2-3 kapek na pleť získáte díky vysokému obsahu beta-karotenu opálené zabarvení a navíc chráníte kožní buňky proti působení volných radikálů, tedy předčasnému stárnutí pleti. Karotenol 8 obsahuje 50% vzácného jojobového oleje, který je také velmi ceněn pro jeho schopnost zpomalovat stárnutí pleti. Obsažené éterické oleje dávají Karotenolu 8 BIO svěží citrusovo-květinovou vůni. Karotenol 8 je 100% přírodní a všechny jeho složky jsou bioaktivní. Olej doporučujeme spíše na denní ošetření vzhledem k obsahu beta-karotenu, který by mohl zabarvit ložní prádlo.
Jako chránící a pěstící celotělový olej při pobytu na sluníčku: Vykazuje mírnou ochranu proti sluníčku v hodnotě přibližně SPF 8, není ale primárně určen jako ochrana před UVA a UVB zářením. KAROTENOL 8 dovolí pokožce příjemné opálení, chrání ji před vysycháním, podporuje její lepší hnědnutí a současně díky beta-karotenu působí proti stárnutí pleti. Je však třeba ty části těla, které hrozí spálením (nos, ramena, nárty) chránit některým ochranným prostředkem s vyšším SPF, například 20. V létě při pobytu ve vodě doporučujeme po 2 hodinách další aplikaci.
Jako relaxační masážní olej: Po masáži setřete přebytek oleje ubrouskem, aby nedošlo ke znečištění oděvu.

Upozornění: Není určen pro děti do 3 let.
V těhotenství opatrně
Pro děti pro děti 3 roky +
Ochrana pleti na slunci
Obal plastová lahvička
Přírodní složky v produktu 100%
Kojící ženy OPATRNĚ
Vůně svěží, květinová, citrusová

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

KAROTENOL 8 do kabelky - 3ml

KAROTENOL 8 do kabelky - 3ml

Svěže vonící, tónující olej s jojobou a beta-karotenem pro pěstění pleti a pokožky celého těla, pro relaxační masáže a pro pobyt v přírodě v letním období.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: