You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Arganový olej panenský deodorizovaný, PSP

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný, 

z Produkce Šetrné k Přírodě (PSP)

Surovina do kosmetiky

136,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Arganový olej panenský deodorizovaný, PSP

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Olej z Arganového stromu, který roste pouze v polopouštních oblastech jihozápadního Maroka, je lisovaný za studena, z prvních plodů jader ořechu stromu argania spinosa. Tento velmi vzácný a mimořádně cenný olej je 100% přírodní organická látka bez konzervantů, s obsahem 0% cholesterolu. Pro jeho silné a omlazující účinky se mu říká i tekuté zlato nebo marocké zlato. Berbeři používají arganový olej po celá staletí při vaření, léčení i na kosmetické účely. Obsahuje 80% esenciálních nenasycených mastných kyselin, především Omega 9 a Omega 6, které jsou nenahraditelné pro růst, zdravý vývoj člověka a mozkovou činnost. BIO arganový olej má několikanásobně vyšší antioxidační potenciál než olivový olej. Obsahuje karotenoidy, fytosteroly a skvalen, který brání nadbytečné tvorbě cholesterolu. Výzkumy ukazují, že arganový olej zlepšuje regeneraci buněk, příznivě působí na kůži i vlasy. Arganový olej se vyznačuje i neobvykle vysokým množstvím vitamínů A, E a F. Téměř zázračné účinky tohoto výhradně přírodního produktu přispívají k dobrému zdraví a ochraně kůže před škodlivými vlivy znečistěného životního prostředí. Svým složením a chutí je arganový olej nezastupitelný v gastronomii. Používá se i do salátů, krémů, omáček, polévek, na maso, kuřecí, ryby... těsně před dovařením.  Gastronomický arganový olej dodává jídlu jemnou ořechovo-sladkou chuť.

Pro krásnou pleť je naprosto nezastupitelným olejem. Pleť hydratuje, regeneruje, působí proti jejímu předčasnému stárnutí.

Právě v době těhotenství je důležité používat produkty bez obsahu chemických látek. Arganový olej je výjimečnou surovinou, která při pravidelném používání velmi účinně pomáhá předcházet nepříjemným prasklinkám a trvalému poškození kůže v oblasti břicha, stehen a prsů.

Arganový olej jako přídavek do pleťových i tělových olejů je hodný v období těhotenství, i po něm. Pravidelným ošetřováním arganovým olejem se namáháná kůže lépé vrátí do původního stavu. 

Výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky
Přírodní složky v produktu 100%
Kvalita surovin PSP, suroviny z Produkce Šetrné k Přírodě (Organic)

Recenze

Známka 
2018-12-06
Vaše ohlasy ze starého webu

Arganový olej miluji místo krému na obličej. Stačí pár kapek a cítím osvěžení, pleť se mi zlepšila a vnímám omlazující efekt. Dobrě se vstřebává, proto nemám pocit mastnoty ani při aplikaci na ruce. Pracuji často na zahrádce a každý večer si dopřeji arganovou masku. Ruce i obličej se mi nevysušují.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

Arganový olej panenský deodorizovaný, PSP

Arganový olej panenský deodorizovaný, PSP

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný, 

z Produkce Šetrné k Přírodě (PSP)

Surovina do kosmetiky

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty