You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Vyrábímé čerstvé

Nový produkt

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný. Surovina do kosmetiky.
ECOCERT

136,00 Kč

Olej z Arganového stromu, který roste pouze v polopouštních oblastech jihozápadního Maroka, je lisovaný za studena z prvních plodů jader ořechu stromu argania spinosa. Tento velmi vzácný a mimořádně cenný olej je 100% přírodní organická látka bez konzervantů, s obsahem 0% cholesterolu. Pro jeho silné a omlazující účinky se mu říká i tekuté zlato nebo marocké zlato. Berbeři používají arganový olej po celá staletí při vaření, léčení i na kosmetické účely. Obsahuje 80% esenciálních nenasycených mastných kyselin, především Omega 9 a Omega 6, které jsou nenahraditelné pro růst, zdravý vývoj člověka a mozkovou činnost. BIO arganový olej má několikanásobně vyšší antioxidační potenciál než olivový olej. Obsahuje karotenoidy, fytosteroly a skvalen, který brání nadbytečné tvorbě cholesterolu. Výzkumy ukazují, že arganový olej zlepšuje regeneraci buněk, příznivě působí na kůži i vlasy. Arganový olej se vyznačuje i neobvykle vysokým množstvem vitamínů A, E a F. Téměř zázračné účinky tohoto výhradně přírodního produktu přispívají k dobrému zdraví a ochraně kůže před škodlivými vlivy znečistěného životního prostředí. Svým složením a chutí je arganový olej nezastupitelný v gastronomii. Používá se i do salátů, krémů, omáček, polévek..., na maso, kuřecí, ryby... těsně před dovařením.  Gastronomický arganový olej dodává jídlu jemnou ořechovo-sladkou chuť.

V kosmetice pro krásnou pleť je naprosto nezastupitelným olejem. Pleť hydratuje, regeneruje, působí proti jejímu předčasnému stárnutí

Právě v době těhotenství je důležité používat produkty bez obsahu chemických látek. Arganový olej je vyjímečnou surovinou, která při pravidelném používání velmi účinně pomáhá předcházet nepříjemným prasklinkám a trvalému poškození kůže v oblasti břicha, stehen a prsů.

Arganový olej jako přídavek do pleťových i tělových olejů je hodný v období těhotenství, i po něm. Pravidelným ošetřováním arganovým olejem se namáháná kůže lépé vrátí do původního stavu. 

Výroba kosmetiky Surovina do kosmetiky
Přírodní složky v produktu 100%

Recenze

Známka 
2018-12-06
Vaše ohlasy ze starého webu

Arganový olej miluji místo krému na obličej. Stačí pár kapek a cítím osvěžení, pleť se mi zlepšila a vnímám omlazující efekt. Dobrě se vstřebává, proto nemám pocit mastnoty ani při aplikaci na ruce. Pracuji často na zahrádce a každý večer si dopřeji arganovou masku. Ruce i obličej se mi nevysušují.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Arganový olej panenský deodorizovaný BIO

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný. Surovina do kosmetiky.
ECOCERT

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty