Arganový olej – pleť hydratuje, regeneruje, působí proti jejímu předčasnému stárnutí
search
 • Arganový olej – pleť hydratuje, regeneruje, působí proti jejímu předčasnému stárnutí

ARGANOVÝ OLEJ panenský deodorizovaný, PSP

138,00 Kč S DPH

Argania Spinosa, panenský olej, deodorizovaný, 

z Produkce Šetrné k Přírodě (PSP)

Surovina do kosmetiky

Objem: 20 ml
Počet
Vyrábímé čerstvé


Historie ceny     Historie ceny
Dostupná doprava
 • Osobní odběr Zdarma
 • Do 7 pracovních dnů vyrobíme, zabalíme a dáme Vám vědět, že je zásilka nachystaná u nás v Krásné Lípě

 • PPL CZ BOX/VÝDEJNA 80,00 Kč
 • Do 7 pracovních dnů vyrobíme, zabalíme a předáme přepravci. Zásilka je doručena do výdejního místa PPL Parcelshopu (vyzvednutí 5 dnů) a PPL ParcelBoxu (vyzvednutí 3 dny).

 • Zásilkovna do 5 kg - Pouze platba předem 100,00 Kč
 • Do 7 pracovních dnů vyrobíme, zabalíme a předáme přepravci.

 • Zásilkovna v ČR na adresu 120,00 Kč
 • Do 7 pracovních dnů vyrobíme, zabalíme a předáme přepravci. Zásilkovna vybere dopravce pro dané místo doručení.

 • GLS 145,00 Kč
 • Do 7 pracovních dnů vyrobíme, zabalíme a předáme přepravci.

 • PPL 110,00 Kč
 • Do 7 pracovních dnů vyrobíme, zabalíme a předáme přepravci.

Olej z Arganového stromu, který roste pouze v polopouštních oblastech jihozápadního Maroka, je lisovaný za studena, z prvních plodů jader ořechu stromu argania spinosa. Tento velmi vzácný a mimořádně cenný olej je 100% přírodní organická látka bez konzervantů, s obsahem 0% cholesterolu. Pro jeho silné a omlazující účinky se mu říká i tekuté zlato nebo marocké zlato. Berbeři používají arganový olej po celá staletí při vaření, léčení i na kosmetické účely. Obsahuje 80% esenciálních nenasycených mastných kyselin, především Omega 9 a Omega 6, které jsou nenahraditelné pro růst, zdravý vývoj člověka a mozkovou činnost. BIO arganový olej má několikanásobně vyšší antioxidační potenciál než olivový olej. Obsahuje karotenoidy, fytosteroly a skvalen, který brání nadbytečné tvorbě cholesterolu. Výzkumy ukazují, že arganový olej zlepšuje regeneraci buněk, příznivě působí na kůži i vlasy. Arganový olej se vyznačuje i neobvykle vysokým množstvím vitamínů A, E a F. Téměř zázračné účinky tohoto výhradně přírodního produktu přispívají k dobrému zdraví a ochraně kůže před škodlivými vlivy znečistěného životního prostředí. Svým složením a chutí je arganový olej nezastupitelný v gastronomii. Používá se i do salátů, krémů, omáček, polévek, na maso, kuřecí, ryby... těsně před dovařením.  Gastronomický arganový olej dodává jídlu jemnou ořechovo-sladkou chuť.

Použití:

Pro krásnou pleť je naprosto nezastupitelným olejem. Pleť hydratuje, regeneruje, působí proti jejímu předčasnému stárnutí.

Právě v době těhotenství je důležité používat produkty bez obsahu chemických látek. Arganový olej je výjimečnou surovinou, která při pravidelném používání velmi účinně pomáhá předcházet nepříjemným prasklinkám a trvalému poškození kůže v oblasti břicha, stehen a prsů.

Arganový olej jako přídavek do pleťových i tělových olejů je hodný v období těhotenství, i po něm. Pravidelným ošetřováním arganovým olejem se namáháná kůže lépé vrátí do původního stavu. 

20814

Parametry

Přírodní složky v produktu
100%
Složení
Arganový olej panenský, deodorizovaný, BIO
Výroba kosmetiky
Surovina do kosmetiky
Kvalita surovin
PSP, suroviny z Produkce Šetrné k Přírodě (Organic)
Nové
Komentáře (1)
Známka
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.