You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Produktliste nach Lieferanten Třezalkový olej BIO

Hypericum perforatum extrakt
Třezalka tečkovaná je „květinou Světla, která vše špatné v dobré přeměňuje“.
Třezalku tečkovanou sbíráme na okraji Národního parku České švýcarsko a ihned čerstvou ji nakládáme pro maceraci do panenského slunečnicového oleje. Pro zlepšení trvanlivosti přidáváme olej z kukuřičných klíčků lisovaný za studena, který obsahuje vysoké procento přírodního vitaminu E a působí tedy jako antioxidant.

Literatura uvádí, že třezalka zvláčňuje pokožku, má protizánětlivé, dezinfekční a uklidňující účinky a je vhodná obzvláště k posílení nervů formou masáží při nervové vyčerpanosti, duševních obtížích až depresích a celkové slabosti. Dále při revmatizmu, k tišení bolesti, k prohřívání. Zevně se také používá Třezalkový olejový extrakt k ošetření ran, hemeroidů, bércových vředů, ekzémů, opařenin, popálenin i omrzlin, na rozpraskanou pokožku, při svalových bolestech, poruchách prokrvení, křečích, zánětu sedacího nervu a k lepšímu zajizvování.

Zeige 1 - 4 von 4 Artikeln

Blogarchiv

Kein Artikel

Alle Artikeln

Kategorien

Verkaufshits

Sales places

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Králové-hradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj

Informace

Hersteller

Sonderangebote

Lieferanten

Tags