You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Produktliste nach Lieferanten Cypřišová silice

Cupressus sempervirens - cypřiš, Francie
Cypřiš je zvláště ceněným olejem pro ženy pro jeho schopnost regulovat hladinu ženských hormonů (obtížích při menstruaci, silném krvácení, obtížích v klimakteriu). Cypřišový olej spojuje s duchem Země, centruje, uklidňuje.
V aromalampě vynikající pro dýchací cesty, také přináší optimizmus do života. V ložnicích pak je používán proti komárům. V koupeli, v přídavku několika málo kapek (2 - 7) do 1 lžíce neutrálního koupelového oleje Eoné současně uvolňuje i občerstvuje. Při potivosti nohou si můžete dělat koupele nohou - do 1 lžičky neutrálního koupelového oleje Eoné přidejte 5 - 7 kapek cypřišové silice a přidejte do lavoru s teplou vodou. Koupele provádějte cca 15 minut. Pomáhá při mastné pleti, akné i ekzémech. Upozornění: nepoužívejte při epilepsii a při sklonu k vysokému krevnímu tlaku.

Zeige 1 - 3 von 3 Artikeln

Blogarchiv

Kein Artikel

Alle Artikeln

Kategorien

Verkaufshits

Sales places

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Králové-hradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj

Informace

Hersteller

Sonderangebote

  • GRAPEFRUIT

    Grapefruit - Citroník největší -...

    87,12 Kč -10% 96,80 Kč

Lieferanten

Tags