You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

700103

AROMA FLAKON & Lemongras

Frisch produziert

Neuer Artikel

Nádherně provoní každý prostor. K zavěšení nebo jako stolní odpařovač.

209,00 Kč

anstatt 219,00 Kč

Lemongras (Cymbopogon flexuosus) vyniká svěží, citrusovou vůní a je skvělou volbou pro posílení koncentrace. Lze jej s výhodou kombinovat s borovicí lesní a některým z eukalyptů při rýmě. Do flakónku je můžeme nakapat stejným poměrem, například po 20 kapkách.
Potřebujeme-li intenzivní vůni v jakémkoli prostoru (vstup do bytu, kanceláře, na toaletě...) použijeme AROMAFLAKON Eoné. V tomto balení naleznete: Aroma flakon odpařovací tyčinky pro stolní variantu dřevěný uzávěr se stužkou pro zavěšení éterický olej LEMONGRAS 10 ml Je pouze na Vás, kterou z variant použití zvolíte. Pro postavení na stůl nebo pro zavěšení. Další vysoce kvalitní éterické oleje pro kombinaci či po spotřebování přiloženého, si vyberte ze široké nabídky Eoné (zde). Způsob balení AROMA FLAKONU: Použití AROMA FLAKONU:

Varianty použití:

STOLNÍ ODPAŘOVAČ:

Při této variantě nepoužijete dřevěný uzávěr.

Asi do výše 2/3 objemu AROMA FLAKONU nakapejte přiložený éterický olej, otřete ubrouskem případné potřísnění flakonku, vložte odpařovací dřevěné tyčinky a takto připravený AROMA flakonek postavte na bezpečné místo, kam nedosáhnou všetečné děti. Tyčinky velmi rychle nasáknou éterickým olejem a vlivem pokojové teploty dochází k jeho průběžnému odpařování.

Doplňování éterického oleje (esence, silice) provádějte vždy na podložce, například na talířku, aby nedošlo k poškození nábytku v případě, že silice kápne vedle flakonku.
Nasáklé tyčinky odkládejte na skleněnou či porcelánovou podložku (například talířek), protože rostlinný éterický olej by mohl poškodit povrch nábytku nebo spotřebičů.

Změna vůní: Pokud ještě budou tyčinky nasáklé původní esencí, nechejte je alespoň jeden den odpařovat na „sucho“ a poté flakonek naplňte asi do 2/3 novým éterickým olejem.


FLAKONEK K ZAVĚŠENÍ:

Při této variantě nepoužijete dřevěné tyčinky.

Naplňte AROMA FLAKON Eoné přiloženým éterickým olejem a otřete ubrouskem případné potřísnění. Uzavřete flakon přiloženým dřevěným uzávěrem a zavěste jej na zvolené místo.
Flakon lze doplňovat podle potřeby kvalitním éterickým olejem.

VAROVÁNÍ VAROVÁNÍ
V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
100% přírodní produkt 100%
Sledované vonné složky Citral, Geraniol, D-limonene, Linalooil

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

AROMA FLAKON & Lemongras

AROMA FLAKON & Lemongras

Nádherně provoní každý prostor. K zavěšení nebo jako stolní odpařovač.

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products

Packungsinhalt