You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AROMA FLAKON (1ks)

Neuer Artikel

Jeden kus skleněného AROMA FLAKONKU s dřevěným uzávěrem a s dřevěnými tyčinkami pro zavěšení nebo jako stolní odpařovač.

Balení neobsahuje éterický olej.

124,00 Kč

Přejeme-li si provonět prostory (vstup do bytu, kanceláře, na toaletě...) použijeme AROMA FLAKON Eoné.


Éterické oleje nejsou součástí tohoto balení, je třeba si vybrat kvalitní éterické oleje z široké nabídky Eoné (zde).
10ml éterického oleje vystačí přibližně na 3 měsíce.

Způsob balení AROMA FLAKONU:


Použití AROMA FLAKONU:

Kdekoliv v bytě, v kanceláři, v autě (s dřevěným uzávěrem, abychom zabránili vylití).

Doporučujeme stolní variantu doplnit podložkou (malý skleněný či porcelánový talířek), aby případné potřísnění éterickým olejem nepoškodilo plochu pod flakonkem.

V dětském pokoji můžeme takto pomalu odpařovat silice pro čištění vzduchu, například eukalyptus citronovonný, či jehličnany (smrk, borovice, jedle) nebo mandarinku červenou pro klidnější spánek.

V kancelářích a u počítačů doporučujeme pomerančovou silici pro zlepšení prostředí u monitorů (záporné ionty) a také citronovou či rozmarýnovou silici pro lepší aktivitu mozku.

Při kašli a nachlazení lze používat různé druhy eukalyptů, jehličnanů, mateřídoušku ….. Možnosti jsou velmi široké. Stačí se podívat do literatury, která silice (éterický olej) je vhodný právě pro nás.

Varianty:

STOLNÍ ODPAŘOVAČ

  • Při této variantě nepoužijete dřevěný uzávěr.
  • Asi do výše 2/3 objemu AROMA FLAKONU nakapejte éterický olej, otřete ubrouskem případné potřísnění flakonku, vložte odpařovací dřevěné tyčinky a takto připravený AROMA flakonek postavte na bezpečné místo, kam nedosáhnou všetečné děti. Tyčinky velmi rychle nasáknou éterickým olejem a vlivem pokojové teploty dochází k jeho průběžnému odpařování
  • Doplňování éterického oleje (esence, silice) provádějte vždy na podložce, například na talířku, aby nedošlo k poškození nábytku v případě, že silice kápne vedle flakonku.
  • Nasáklé tyčinky odkládejte na skleněnou či porcelánovou podložku (například talířek), protože rostlinný éterický olej by mohl poškodit povrch nábytku nebo spotřebičů.
  • Změna vůní:   Pokud ještě budou tyčinky nasáklé původní esencí, nechejte je alespoň jeden den odpařovat na „sucho“ a poté flakonek naplňte asi do 2/3 novým éterickým olejem.


 

FLAKONEK K ZAVĚŠENÍ

  • Při této variantě nepoužijete dřevěné tyčinky.
  • Naplňte AROMA FLAKON Eoné éterickým olejem a otřete ubrouskem případné potřísnění. Poté uzavřete flakon přiloženým dřevěným uzávěrem a zavěste jej na zvolené místo.
  • Flakon lze doplňovat podle potřeby kvalitním éterickým olejem.
  • Pro zvýšení intenzity odpařování můžete uzavřený flakon krátce podržet dnem vzhůru.  Uvidíte, jak se dřevěný uzávěr zvlhčí. Náplň balení vystačí přibližně na 3 měsíce.
Osvěžení ovzduší ano
Obal skleněná lahvička
V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
100% přírodní produkt 100%
Do sprchy na vlastní kompozici olejů

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

AROMA FLAKON (1ks)

AROMA FLAKON (1ks)

Jeden kus skleněného AROMA FLAKONKU s dřevěným uzávěrem a s dřevěnými tyčinkami pro zavěšení nebo jako stolní odpařovač.

Balení neobsahuje éterický olej.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products