You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AROMA FLAKON (1ks)

Neuer Artikel

Jeden kus skleněného AROMA FLAKONKU s dřevěným uzávěrem a s dřevěnými tyčinkami pro zavěšení nebo jako stolní odpařovač.

Balení neobsahuje éterický olej.

124,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

AROMA FLAKON (1ks)

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Přejeme-li si provonět prostory (vstup do bytu, kanceláře, na toaletě...) použijeme AROMA FLAKON Eoné.


Éterické oleje nejsou součástí tohoto balení, je třeba si vybrat kvalitní éterické oleje z široké nabídky Eoné (zde).
10ml éterického oleje vystačí přibližně na 3 měsíce.

Způsob balení AROMA FLAKONU:


Použití AROMA FLAKONU:

Kdekoliv v bytě, v kanceláři, v autě (s dřevěným uzávěrem, abychom zabránili vylití).

Doporučujeme stolní variantu doplnit podložkou (malý skleněný či porcelánový talířek), aby případné potřísnění éterickým olejem nepoškodilo plochu pod flakonkem.

V dětském pokoji můžeme takto pomalu odpařovat silice pro čištění vzduchu, například eukalyptus citronovonný, či jehličnany (smrk, borovice, jedle) nebo mandarinku červenou pro klidnější spánek.

V kancelářích a u počítačů doporučujeme pomerančovou silici pro zlepšení prostředí u monitorů (záporné ionty) a také citronovou či rozmarýnovou silici pro lepší aktivitu mozku.

Při kašli a nachlazení lze používat různé druhy eukalyptů, jehličnanů, mateřídoušku ….. Možnosti jsou velmi široké. Stačí se podívat do literatury, která silice (éterický olej) je vhodný právě pro nás.

Varianty:

STOLNÍ ODPAŘOVAČ

  • Při této variantě nepoužijete dřevěný uzávěr.
  • Asi do výše 2/3 objemu AROMA FLAKONU nakapejte éterický olej, otřete ubrouskem případné potřísnění flakonku, vložte odpařovací dřevěné tyčinky a takto připravený AROMA flakonek postavte na bezpečné místo, kam nedosáhnou všetečné děti. Tyčinky velmi rychle nasáknou éterickým olejem a vlivem pokojové teploty dochází k jeho průběžnému odpařování
  • Doplňování éterického oleje (esence, silice) provádějte vždy na podložce, například na talířku, aby nedošlo k poškození nábytku v případě, že silice kápne vedle flakonku.
  • Nasáklé tyčinky odkládejte na skleněnou či porcelánovou podložku (například talířek), protože rostlinný éterický olej by mohl poškodit povrch nábytku nebo spotřebičů.
  • Změna vůní:   Pokud ještě budou tyčinky nasáklé původní esencí, nechejte je alespoň jeden den odpařovat na „sucho“ a poté flakonek naplňte asi do 2/3 novým éterickým olejem.


 

FLAKONEK K ZAVĚŠENÍ

  • Při této variantě nepoužijete dřevěné tyčinky.
  • Naplňte AROMA FLAKON Eoné éterickým olejem a otřete ubrouskem případné potřísnění. Poté uzavřete flakon přiloženým dřevěným uzávěrem a zavěste jej na zvolené místo.
  • Flakon lze doplňovat podle potřeby kvalitním éterickým olejem.
  • Pro zvýšení intenzity odpařování můžete uzavřený flakon krátce podržet dnem vzhůru.  Uvidíte, jak se dřevěný uzávěr zvlhčí. Náplň balení vystačí přibližně na 3 měsíce.
Osvěžení ovzduší ano
Obal skleněná lahvička
V domácnosti Pročištění vzduchu v pokojích i kancelářích
100% přírodní produkt 100%
Do sprchy na vlastní kompozici olejů

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

AROMA FLAKON (1ks)

AROMA FLAKON (1ks)

Jeden kus skleněného AROMA FLAKONKU s dřevěným uzávěrem a s dřevěnými tyčinkami pro zavěšení nebo jako stolní odpařovač.

Balení neobsahuje éterický olej.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products