You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LIA intenzivní péče o vlasy (kondicionér)

Frisch produziert

Neuer Artikel

voňavá péče o vlasy, která slouží jako kondicionér, vlasová maska, při úpravě vlasů a pro lepší rozčesávání po jejich umytí.

211,00 Kč

Ráda používám malé množství LIY do suchých vlasů - hlavně do konečků a užívám si její ohromně příjemnou vůni, Ta sice relativně brzo zeslábne, ale navozený pocit radosti zůstává. LIU vám nabízíme pro zmírnění poškození vlasů vlivem vnějšího prostředí, pobytu na sluníčku i mrazu, barvení a dalších zásahů. Všechny chceme krásné vlasy, a proto Eoné vyvinula tento přírodní kondicionér a masku LIA.


Rozčesávání vlasů: Po umytí vlasů LIU sprejem lehce naneseme a pohodlně rozčešeme. Pokud vlasy opláchneme, budou vzdušnější.

Kondicionér:
2 X měsíčně jemně vetřeme do umytých vlasů a necháme 1-2 minuty působit, rozčešeme, opláchneme.

Vlasová maska
(1x měsíčně) pro hloubkové a dlouhodobé ošetření poškozených vlasů. Po umytí vlasů naneseme slabou vrstvičku balzámu, důkladně vetřeme do vlasů a necháme působit cca 6 minut, nepřikryté. Opláchneme.

V těhotenství ano
Koupel pro děti 3 roky +
Obal plastová lahvička
100% přírodní produkt 100%, Obsahuje pouze přírodní složky včetně upraveného olivového oleje
Kojící ženy ANO
Vůně silná, sladká, květinová, svěží

Bewertungen

Rang 
24.10.2019
LIA

Kondicionér na vlasy voní velmi příjemně a líbí se mi, že při nanesení nezanechává ulepené dlaně ani prsty. Barva je krásně žlutá, zářivá, sluníčková. Lia je něžná tečka v konečné péči o vlasy a dá se i využít i k lehkému stylinku.

Rang 
06.12.2018
Vaše ohlasy ze starého webu

Otázka:
Mohu používat LIU pro dvouleté dítě?

Odpověď:
Lia obsahuje mimo jiné i éterický olej ylang-ylang. Ten není vhodný pro děti do dvou let. Pokud má ale dlouhé a těžko rozčesatelné vlásky, vetřela bych trošku do vlasů - ne do vlasové pokožky, rozčesala a opláchla. Pak je to bezpečné. Jde o to, aby se zbytečně průnikem přes pokožku silice nedostávala do těla.

  • 1 von 1 Kunden fanden diese Bewertung hilfreich.

Eigene Bewertung verfassen

LIA intenzivní péče o vlasy (kondicionér)

LIA intenzivní péče o vlasy (kondicionér)

voňavá péče o vlasy, která slouží jako kondicionér, vlasová maska, při úpravě vlasů a pro lepší rozčesávání po jejich umytí.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products