You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Frisch produziert

Neuer Artikel

Zcela přírodní, rostlinný olej pro každodenní čištění a odličování pleti. Hloubkově čistí, vyživuje, harmonizuje a udržuje pleť zdravou, vitální a krásnou.

336,00 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Je určen pro pleť normální, smíšenou, suchou a zralou. Používá se i na oční okolí. Nejlepších výsledků dosáhneme při používání 2x denně, při ranní a večerní hygieně. Obsažené přírodní rostlinné oleje, bambucké máslo, citrusové silice a silice z růže a řebříčku vitalizují, zklidňují, podporují látkovou výměnu. V oblasti psychiky navozují pocit pohody a sebedůvěry. Čistící olej 3v1 lze používat i jako pleťovou masku – 1x za 2 týdny naneseme 20 kapek na obličej a dekolt a ponecháme asi 8 minut působit. Poté setřeme vatovým tamponem navlhčeným nejlépe Pleťovou vodou KVĚTY. Tento olej se osvědčil i u miminek na zklidnění podrážděné pokožky pod plenkami. Obsahuje pouze přírodní, rostlinné suroviny a patří k jednomu z nejskvělejších výrobků na ošetření pleti.

Naneseme na pleť přímo prsty a lehce vmasírujeme, poté stíráme navlhčeným vatovým tamponem (nechlórovanou vodou, pleťovou vodou, minerální vodou, apod.) a takto pleť důkladně vyčistíme.

Také můžeme olej nanést přímo na navlhčený tampon a jím pak pleť vyčistit. Čištění provádíme od středu obličeje ke krajům. Doporučujeme před nanesením Čistícího oleje na pleť rozprášit některou z pleťových vod.

Po vyčištění se již zbylý olej nesmývá, zůstává na pleti, která z něj dále čerpá vitalitu.

Olej obsahuje pouze rostlinné látky, které zároveň pleť vyživují a proto se může používat i jako výživný olej, který jenom naneseme na vyčištěnou pleť, chvíli ponecháme a zbytek - pokud zůstane - setřeme navlhčeným tamponkem.

Vzorková / cestovní balení ano
V těhotenství ano, od 1. trimestru, v 2 trimestru, od poč. 3 trimesteru
Šestinedělí ano
Na citlivou pokožku a pleť ano
Obal skleněná lahvička, plast / sklo dle objemu
100% přírodní produkt 100%
Kojící ženy ANO
HS kódy pro celní účely Kosmetické přípravky nebo líčidla a přípravky pro péči o pokožku (jiné než léky), včetně opalovacích nebo ochranných přípravků; přípravky pro manikúru nebo pedikúru - Ostatní: 3304 91

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

ČISTÍCÍ OLEJ NA PLEŤ 3 v 1

Zcela přírodní, rostlinný olej pro každodenní čištění a odličování pleti. Hloubkově čistí, vyživuje, harmonizuje a udržuje pleť zdravou, vitální a krásnou.

Zubehör

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Related products